Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a horrorfilm...

Melyik lehet ez a horrorfilm ami pár hete ment a Viasat6-on (többi lent)?

Figyelt kérdés

szóval pár hete (talán egy hónapja) volt péntek este a Viasat6-on

a horrorfilm irtó gagyi, 90-es évek beli, pocsék színészi játékkal, de a címe érdekel mert egy haverom bírja a béna horrorfilmeket XD

csak a végét láttam de a történet az lehetett hogy egy város lakói megfertőződtek és zombik lettek

egy srác és egy csaj nem, ők a főszereplők

SPOILER

a végén a filmnek ez a két karakter beszáll egy nyitott tetős dzsipbe egy családhoz (papa, mama, és a fiúk) aztán kimennek a városból

a végén a főszereplő csaj is zombi lesz de a kissrác lelövi

és ez a vége



2012. febr. 13. 14:37
 1/10 anonim válasza:
2012. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én erre gondoltam. :)
2012. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem ez sajnos nem az :(

a film amire én gondoltam szerintem 90-es évekbeli plusz borzasztóan gagyi

ez a film első ránézésre igényesnek tűnik

2012. febr. 13. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Démonok. Mind a két részét leadták egymás utáni pénteken, az elsőben egy moziban egy álarctól fertőződött meg egy csaj, és aztán ő fertőzte meg a többieket, a másodikban meg egy születésnapot ünnepeltek.


[link]


én erre gondolok.

2012. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom

az a baj hogy az a film amiről én beszélek annak csak az utolsó öt percét láttam

annyit láttam hogy egy srác és egy csaj egy épületbe zuhant helikopter rotorjából csinálnak felvonót a tetőre (volt egy bazi nagy lyuk a plafonon) fel is másztak

aztán ott volt egy zombi (aki inkább hasonlított robotra mert olyan volt mintha a fél arca fémből lenne)

aztán az megpróbálta lelökni a srácot de a csaj leütötte aztán végül ki is nyírták a zombit

utána már csak annyi volt hogy lekerültek az utcára és elkezdtek rohanni (a zombik üldözték őket)

megjelent egy fickó egy nyitott tetős dzsippel (a feleségével és a fiával aki olyan 12 éves lehetett)

a srác meg a csaj beszálltak is elindultak ki a városból

aztán mikor már lement a főcím első fele akkor változik át a csaj zombivá de a kissrác reflexből lelövi egy puskával és ez volt a film vége

2012. febr. 13. 20:01
 6/10 A kérdező kommentje:
*végefőcím
2012. febr. 13. 20:03
 7/10 soldierdan ***** válasza:

Ez a Démonok(1985)

Link a végéről : http://www.youtube.com/watch?v=r3BWIk_JHC0

2012. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ez az

köszönöm szépen utolsó :D

2012. ápr. 11. 00:43
 9/10 soldierdan ***** válasza:
Nincs mit :)
2012. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ho
2012. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!