Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legfélelm...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Szerintetek melyik a legfélelmetesebb horrorfilm?

Figyelt kérdés
A LEGFÉLELMETESEBB horrorfilmekre vagyok kíváncsi, tehát ahol a félelem a lényeg, nem az, hogy 4 liter vértben úsznak az emberek, és feldaarabolják őket! :D
2012. febr. 1. 14:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy még eléggé amatőr vagyok a horror filemkben:D nekem a legfélelmetesebb a Rettegés háza volt:)
2012. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megnézem, de mi a lényege? :)
2012. febr. 1. 14:53
 3/39 anonim ***** válasza:
ValóVilág XD
2012. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Főleg ha seherezádé rádröhög! XD ne de tegyük félre a viccet! :D
2012. febr. 1. 18:12
 5/39 anonim ***** válasza:

Arról szól, hogy egy házban az apa bedilizik, mert állítlag a ház beszélt hozzá és egy éjjel fejszével brutálisan megöli a csáládját. Évekkel később egy ugyanolyan család költözik oda, és a csaádfő itt is elkezd megváltozni, mogorva lesz, gyakran elzárkózik. Egy idő után hozzá is el kezd beszélni a ház, közben a legkisebb kislány azt állítja, hogy látja, sőt beszélget Jodival (azzal a kislánnyak aki évekkel ezelőtt a házban élt, mielőtt megölték). Az anya látja mindezeket a rémidztő dolgokat egy ördögűzőhöz fordul, de a ház őt is elüldözi. Az anya egyedül marad ,,normális,, és egyedül próbál szembeszállni az idő kötforgásával-hogy ismét bekövetkezzen a tragédia...

röviden ennyi

2012. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Jaaj ezt már láttam pár éve! :D Jó kis film, egyébként pont iylen paranormális filmeket néznék, szerintem azo ka legfélelmetesebbek ! Pl nekem nagyon tetszett az Insidious, vagy a Beneath ! Nekem viszont iszonyat unalmas volt a paranormal actyviti 2... :D
2012. febr. 1. 18:31
 7/39 anonim ***** válasza:

Sztem a legfélelmetesebb horrorfilm (pszicho-horror):


A nevető ablakos ház


Ez egy olasz horror,mely a 70-es években készült,és ahhoz képest h gyakorlott horrorfilmnéző vgyok,sztem nagyon félelmetes volt.

2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Értem ! De valahogy a régebbi horrorokat nem kedvelem, hogy őszinte legyek, mert álltalában abszolult nem félelmetesek, sőtt viccesek is néha, vagy rosszak a színészek, vagy egyzserűen nem élvezem, nem tudom miért ! Pl a kör is egy jó kis horrorfilm, vagy az 1408 bár ez annyira nem erős film !
2012. febr. 1. 20:57
 9/39 anonim ***** válasza:

Blair Witch Project (Ideglelés)

Az átok - The grudge 1-2-3

A fogtündéres film, aminek most nem fog eszembe jutni a címe, pedig 5 perce ülök és gondolkodok :D

2012. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Blair Witch Project (Ideglelés)

Az átok - The grudge 1-2-3

A fogtündéres film, aminek most nem fog eszembe jutni a címe, pedig 5 perce ülök és gondolkodok :D


fogtündéres? Nem a sötétség leple c. film?


-Kedvencek Temetője 1.

-Démonok Éjszakája 1 (1988)

-A túlvilág kapuja 1 (1987) Ebben halottak jönnek ki a falakból.

http://www.youtube.com/watch?v=ZOX6-Rw5PWc

-Darkness-a rettegés háza /Anna Paquin

-Kopogó szellem 2.

-Halottasház (mortuary)(2005)

-Sírtáncolók (2006) Ez sehol sincs meg magyar nyelven.

http://www.youtube.com/watch?v=CrT4LtWsliI&feature=related

-Vanishing On 7th Street (2010)

http://www.youtube.com/watch?v=uFbBIUcklt8

2012. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!