Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legfélelm...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Szerintetek melyik a legfélelmetesebb horrorfilm?

Figyelt kérdés
A LEGFÉLELMETESEBB horrorfilmekre vagyok kíváncsi, tehát ahol a félelem a lényeg, nem az, hogy 4 liter vértben úsznak az emberek, és feldaarabolják őket! :D
2012. febr. 1. 14:42
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
A halálos kitérő 2 nekem nagyon tetszett! :D De az kicsit távol áll a félelmetestől ! :D ha valaki gyilkolászik, az nem félelmetes !
2012. febr. 2. 19:17
 22/39 anonim ***** válasza:
ha a halálos kitérő tetszet ne hagyd ki a hideg prédát sem a barlang viszont kicsit más stilusu aban valami furcsa lények vannak ijen még a mélybe rejtve is az is elég jo tulzotan félelmetes filmek meg nem igazán vanak bár ez relativ kinek mi a félelmetes
2012. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Szerintem az az igazán félelmetes horrorfilm, ami szellemes, vagy 15 másodpercenként megijeszt valami! :)
2012. febr. 2. 21:17
 24/39 anonim ***** válasza:
a-a, hideg préda semelyik részében nem hasonlít a halálos kítérőhoz. Hideg préda olyan, mint a Péntek 13, vagyis van benne egy szinte sérthetetlen gyilkos, aki kaszabolja a fiatalokat. Különbség, hogy a Hideg Prédában ez csákánnyal történik, és nem hokimaszk van a fején. egyébként nem rossz film, egy átlagos slasher movie.
2012. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
nem sérthetetlen mert a 2 részben meg hal és a 3 rész meg az előtőrténete az egésznek vagy is a gyilkod fiatal korát mutasa be az első részében meg csak aszt hiték hogy meghalt europa legsikereseb horrol filmje volt
2012. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem mondtam én se, hogy rossz, de ha megfigyeled, a péntek 13-ban is minden részben megölik Jasont, és csak feltámad újra és újra, szal én nem fikázom a filmet, mert nem rossz, csak felhívtam a figyelmet, hogy a halálos kítérőre egyáltalán nem hasonlít.
2012. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
végül is igazad van mert ott tőb torz ember nyirja ki a turistákat de enyi erővel a péntek 13 ra sem hasonlit mert aban jézon vorest már rothad ki ásák és még is feltámad eben a fő gonosz nem egészen ijen de a barlang ott is torz szülőtek nyirbálják a turistákat csak nem a felszinen hanem a barlangban
2012. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
De szerintem egy igazi félelmetes horrorfilm akkro félelmetes, ha misztikus sztory, és pl a háttérben látunk elsunni szellemekt, vagy hangoakt hallunk, vagy 4 percen keresztül tart amíg egy kilincset kinyit valaki, nyikorog a padló stb.. ! :)
2012. febr. 3. 16:19
 29/39 anonim ***** válasza:

pupkin head 3 vagy is porbol porrá

nagy film

2012. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!