Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak neked régi mesék...

Vannak neked régi mesék kazettára felvéve (pár példa a leírásban)?

Figyelt kérdés
Candy Candy, Sandybell, Mesék Hófehérkéről, Anette, Mila a szupersztár, Manóvári manók stb.
2012. febr. 10. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Gumimacik, Kacsamesék, Balu kapitány, Chip és Dale, Cápali és Cepeti, Mumin, Én pici pónim (a régi), Mesék Mátyás királyról, Denver... egy csomó van, de ezek jutottak eszembe hirtelen.:)
2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs. :D

De candy-candy, sandybell ha nem is magyarul, de beszerezhetőek animetrackerekről.

a milát évek óta keresem, de csak pár részt találtam németül, amiből egy kukkot nem értek. :D de teljes sorozat abból sincs, ha találsz, tedd fel valahova és szóóóóóóóóóóóóóólj! :D

manóvári manókból pedig részek voltak ent YT-on még pár hónapja, hátha még megvannak. :)

2012. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sandybell meg a Manóvári Manók fenn vannak egy magyar oldalon is, a Candy Candy meg a Sailor Moon is, csak újra fel kell tölteniük.

A Mila az sajnos tényleg elég nehezen szerezhető be.

2012. febr. 11. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Á,hogy imádtam a Sailor Moon-t............ :)

A manóvári manókban volt az,hogy egy kis manólány barátságot kötött egy ember lánnyal? A Mila meg az a röplabdás volt,ugye?

Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de olyan jó volt ezeket a címeket olvasni. Kis nosztalgia :)

Amúgy nincs egyik se meg videó kazettán.

2012. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezek azok :)

Szeretném bedigitalizálni, aztán jó minőségben elérhetővé tenni őket. Szerintem sokan örülnének neki.

2012. febr. 24. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Abból a manósból csak egy részre emlékszem nagyon. Volt valami manó bácsi (olyan,mint a Hupikék Törpikékben Törpapa)

és egyszer kapott rágót. És nem akarta kiköpni,mert hogy ő ételt nem köp ki,és sokáig rágta :) Ezek még aranyos mesék voltak. A Candy-ből meg az maradt meg,hogy az árvaházas néni írt levelet Candynek,és a borítékot kifordította,hogy még egyszer felhasználja a borítékot. :)

Kedves tőled. Sajnálom,hogy nem tudok segíteni,és bocsi az off hozzászólásért.

2012. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!