Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok pár: farkasos;...

Mondanátok pár: farkasos; zombis; unikornisos; kannibálos filmeket? Lehet régi meg új is.

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Sziklák szeme, Cannibal holocaust, A kaptár
2012. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
holtak hajnala
2012. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen deh lécci neh olyat írjatok amiket mindenki ismer,hanem ismeretlenebbeket..inkább kentauros kéne non..de a többi is..:D
2012. febr. 5. 23:05
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi unikornisos..xd
2012. febr. 5. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:

a baj csak az, hogy az ismeretlenek legtöbbször vérgagyik, de ha erre vágysz, akkor:

Mud zombies

Ultimo mondo cannibale / Last cannibal world / Jungle Holocaust / The last survivor (1977)



ezen az oldalon nagyon sok jó, illetve kevésbé ismert horrorfilm elemzést találsz magyarul, legjobb horrorfilmes blog sztem.

[link]

2012. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi..:D
2012. febr. 6. 16:04
 7/9 redfield01 válasza:
holtak hajnala holtak napja minden ami holtakkal kezdődik ezek elég gagyik.resident evil a király :D
2012. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de egy holtak hajnala ezerszer jobb, mint akármelyik resident evil, még az 1978-as Dawn of the dead is jobb.
2012. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 redfield01 válasza:
biztos jók a holtak hajnala sorozat én pl jót röhögtem rajta
2012. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!