Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akinek bármilyen kérdése vagy...

Perfect00 kérdése:

Akinek bármilyen kérdése vagy kívánsága van animével kapcsolatban írjon nekem és én segítek!?

Figyelt kérdés
Ha esetleg kategóriákban keresel animéket csak írj nekem és én segítek neked! :D Zenéket egyéb másokat is tudok ajánlani(japán)Ha hosszabban el akarsz velem beszélgetni egy bizonyos témáról add meg az msn címed és addig beszélünk amíg van kérdésed :D Tehát csak írj levelet vagy msn cím levlében és kérdezhetsz! :D
2012. febr. 5. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs kedved a vampire knight manát lefordítani magyarra?Csak mert ugyebár a Guilty után vége lett az animének, de a manga folytatódik. Megvan angolul is, csak fordítsd le.

[link]

2012. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tudsz szerelmes animéket írni? olyasmit mint pl. kimi ni todoke, nana, kaichou wa maid-sama, Special A... :D
2012. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hány éve vagy animés? :D


11:59:

Itazura na Kiss, Fushigi Yuugi, Ayashi no Ceres, Full Moon wo Sagashite, Hana Yuri Dango, Peach Girl, Ah! My Goddess OVA, Hanasakeru Seishōnen, Hoshi no Koe <- Ezeket láttad már? ^______^

2012. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ma 13:01 vagyok.


Kihagytam a felsorolásból egy nagyon szép, és romantikus animét. Mindössze 13 részes! A címe: Shin Shirayuki Hime Densetsu Pretear *^___^*

2012. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ebből még csak 3-at ismerek úgyhogy majd megnézem a többit. :D köszi. amúgy azt hiszem 1-2 éve nézek animéket. :D
2012. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valami romantikus anime nagyon jól jönne :D ami nem ilyen újfajta, már már chibis grafikájú anime. Pl. count and fairy vagy nana és ehez hasonlók. És humor is legyen.
2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudod-e véletlenül, hogy a Shugo Chara 102. részében, mikor Yayaék harcolnak az épület tetején a szörny ellen, akkor az melyik ost? (Csak mert én nem találom sehol sem..)
2012. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!