Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 15 évesen megnézhetem egyedül...

15 évesen megnézhetem egyedül az Ördögűző c. filmet?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kéne, de érdekel, sokat hallottam róla az utóbbi időben, és már érdekel. Utána kb. hány hétig nem merek majd ilyenkor kimenni wc-re? :) Lány vagyok egyébként.

2012. jan. 15. 02:19
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Szerintem felnőtt korod előtt még mással se nézd meg. Én huszonévesen láttam először az akkori barátommal és közel két hónapig nem volt maradásom sötétedéstől pirkadatig. Lefekvés előtt lecsekkoltam minden fiókot, szekrényt, ágyneműtartót, de mégsem mertem lekapcsolni a lámpát, úgy aludtam, hogy égett. Pedig edzett horrornéző voltam, soha nem voltak rám különösebb hatással a horrorfilmek, lazán flangáltam utánuk a sötét lakásban. Kivéve ezt az egyet.

Szóval legyél türelmes, a film megvár, néhány év múlva is megnézheted, nem kell azt kamaszfejjel látnod.

Tényleg jó film, de nagyon impresszív, jobb, ha felnőtt fejjel nézed meg.

2012. jan. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alig 11 évesen láttam, de azóta is a kedvenceim közé tartozik. Különösebb hatással viszont nem volt rám, engem sosem tudnak meghatni az effajta mókák, mára már addig értem, hogy menthetetlen horrorb*zi vagyok és a legvadabb gore is csak nevetést vált ki belőlem, na mindegy. Szóval szerintem megnézheted nyugodtan, ha nem vagy egy ágyba vizelős típus, szerintem tetszeni fog.
2012. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen mindkettőtöknek. :)
2012. jan. 15. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne kéne h érdekeljen?

Pont a múlthónapban néztem meg a filmet, annyira tetszett h másnap is megint megnéztem. Szerintem egyáltalán nem volt félelmetes. Egy kicsit csalódtam is a filmben , mert azt hittem h félelmetesebb lesz. De ettől függetlenül nagyon király film volt.

16/L

2012. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!