Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok, miért akarjátok...

Lányok, miért akarjátok Damont látni Elena oldalán? -. -

Figyelt kérdés
A könyveket nem olvastam de a sorozatban szinte egyértelmű h Elena és Stefan egymásnak lettek teremtve. Úgy mint Edward és Bella. Kit érdekel Jacob? azért mert olyan cukifiú még egyáltalán nem Bellához való. Ugyanezt gondolom Elenaék esetében. Ráadásul pasi szemmel jobb party Stef mint Damon... De ti miért pont Damont akarjátok Elenának? 19F
2012. jan. 12. 08:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tegnap néztem meg a 11est :) Áá kizárt h szerelmes lenne... szinte nem is ismeri Caroline-t. Szerintem csak próbálja behálózni Stef barátait, h meggyőzzék arról, jobb úgy ha visszaadja a családját...
2012. jan. 18. 07:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de. :D Egy nagyobb rajongói oldalon olvastam, és aki Klaus szerepét játssza, mondott valami olyat, hogy szerelmes lesz, de a dolog Caroline-on múlik. De nem biztos, nem tudom, csak tipp. Viszont azt is írták, hogy Caroline megmentése kizárólag azért volt, hogy megnyerje Klaus a seriff bizalmát.
2012. jan. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. De sztem nem kéne h minden vámpír jó legyen. Vagyis legyen benne vmi jó érzés. Damon jó oldalát már ismerhetjük, Katherine-ét is. Most Klaus jön? Maradhatna velejéig gonosz, úgy mint eddig. Így olyan kiábrándító :D
2012. jan. 19. 11:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos igazán nem rajtunk múlik. :)
2012. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát igen :) de semmi okunk panaszkodni. Hatalmas sorozat :)
2012. jan. 20. 09:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez viszont teljesen igaz. Láttad a 12. részt? :)
2012. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik Damon Elenához de Stefan sem a legjobb ember.Damon eddig vétte elenát Stefan meg kőcsőg volt vele.

Szerintem Damon a nyerő.De ki ne hagyuk hogy Ien Somerhalder jó pasiii :D Stefan meg jégcsap...

2012. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Stef is jó pasi!!!
2013. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!