Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok, miért akarjátok...

Lányok, miért akarjátok Damont látni Elena oldalán? -. -

Figyelt kérdés
A könyveket nem olvastam de a sorozatban szinte egyértelmű h Elena és Stefan egymásnak lettek teremtve. Úgy mint Edward és Bella. Kit érdekel Jacob? azért mert olyan cukifiú még egyáltalán nem Bellához való. Ugyanezt gondolom Elenaék esetében. Ráadásul pasi szemmel jobb party Stef mint Damon... De ti miért pont Damont akarjátok Elenának? 19F
2012. jan. 12. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem damon jobb pasi, és a kissé tiltott szerelem, na meg rosszfiú... és ez rengeteg csajt vonz.:)
2012. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell mindig a rossz fiú nektek... ha meg megcsal és jól átver egy rosszfiú akkor már nem is annyira vonzó...
2012. jan. 12. 21:31
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem állok ezen az oldalon. Az ok, hogy nagyon bírom Damont, de Stefant is (kivétel a mostani részekben) és én is úgy gondolom, hogy Elenával összeillenek. Én inkább Katherint bírom, mert ő egy nagyszerű egyéniség. Mikor már úgy gondolod, hogy egyel most kivételesen előtte voltak, és most annyi, mindig meglep, hogy neki már erre az esetre is volt terve. Hihetetlen! :)
2012. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem akarom!! Ian annyira jó pasi, kissé irritáló, amikor bárkivel is csókolózik ;) Egyébként könyvben azért, mert az ember lánya azért egy kicsit mindig beleéli magát a főszereplő csaj helyzetébe.. Ráadásul Damon egy fikaarcnyival sem rosszabb Stefannál, egyszerűen más. Folyton bebizonyítja, hogy mélyen legbelül nem olyan rossz ember ő. Egyébként pedig mondok neked valamit: mi nők a jófiúkat megrontani, a rosszfiúkat jó útra téríteni szeretjük. És még azt: a rosszakért rajongunk, a jókhoz hozzámegyünk(általában). Ennyi.
2012. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem érted. A női logika nektek túl bonyolult.. nekünk meg a férfiaké :D ez van.
2012. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Damon sokkal jobb pasi és nem csak azért szeretném őt látni Elena mellett mert rosszfiú vagy akármi. Ha láttad a második évadot akkor rájöhetsz hogy nem csak Damon "gonosz".
2012. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hátigen. Női logika :) egyébként nem tudom mióta mérvadó a szerelemben az h ki mennyire jó pasi. Damonhöz am tényleg Katherine illene :) énis imádom Kat-et, kár h mostanában eltűnt...

6dik! láttam a második évadot, sőt a harmadikat nézem, tartom a lépést amerikával, de ha Stefanra célzol, akk inkább 3. évad, a másodikban még nem gonosz :D

2012. jan. 15. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is hiányoltam Katherinet a mostani részekben, már eléggé hiányzik. Viszont vajon Klaus szerelmes? A leguccsó részben nagyon bírtam. Megmutatta a "szelídebb" oldalát. :)

Második voltam.

2012. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8. miről is beszélsz te? a 3x10ben nem volt éppen szelíd. vagy te már a 11et nézted?
2012. jan. 17. 07:48
 10/18 anonim ***** válasza:

Öm, a 11.ről beszéltem. Bocs, ha még nem láttad, és elárultam ezzel. Mivel írtad, hogy láttad az újjabb részeket gondoltam ezt is. De mégegyszer bocsi.

8. voltam

2012. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!