Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amikor Harry Potter "meghalt"...

Amikor Harry Potter "meghalt" és a Kring's Kross-ra került miért Dumbledore-al találkozott?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy miért csak Dumbledore és az lény volt ott? Gondoltam arra hogy lehet hogy azért mert a halottak kerültek oda de nem csak ők haltak meg... De lehet hogy azért mert Dumbledore-re volt szüksége, tőle kellett valamit megtudnia de akkor miért volt ott az a fura lény? :O
2012. jan. 3. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*King's Kross bocs..
2012. jan. 3. 20:24
 2/6 ediZeJ ***** válasza:
100%
Az a fura lény valszeg Voldemort lelkének 1 darabja ami ugye véletlen került bele Harrybe. AZ meg h Dumbledore volt ott nos az öreg mindig okozott meglepetéseket de lehet h tőle kellett tanács... elvégre ez mind Harry elméjében történt : D
2012. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet... köszi :)
2012. jan. 4. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Huh, lehet, hogy tévedek, de én úgy gondoltam, hogy az maga Voldemort. Annyira össze volt roncsolva a lelke, hogy csak ennyi maradt belőle. Harryvel együtt ő is elvesztette az eszméletét, szóval talán ott volt. Egyébként úgy éreztem, hogy az egész ilyen élet-halál közötti állapot volt, Harry eldönthette, hogy visszamegy-e. Dumbledore meg azért volt ott, mert mindenhol ott van :)
2012. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a fura lény ugye Voldemortra hasonlított, gondolom ennek jelképes értéke akart lenni. A könyvben talán ez nem volt megírva így, késő este nem nagyon ugrik be.

Dumbledore? :) Sosem fogjuk pontosan megtudni, miért pont ő, de gondolom ha már a bölcs szakállas öreg mentor, meg Fred Weasley között lehetett választani, hogy ki fogadja Harryt, talán a történet szempontjából az első helyénvalóbbnak tűnik. De... hé, tényleg, azt hiszem megjött az ihletem valami új fanarthoz xD

2012. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, de előtte s furcsa, hogy a feltámadás köve által nem látja Dumbledort, de Lupin meg ott volt, szóval kicsit kusza. Szerintem is az a valószínű, hogy Dumbledornak volt mondanivalója, illetve kicsit felvilágosította úgymond Harryt.
2016. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!