Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen futott animék az Animax-en?

Régen futott animék az Animax-en?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani olyan animéket, amit még az A+-on játszottak? Nekem volt egy nagy kedvencem, de mára már sajnos csak nagyon halvány emlékképeim vannak róla...

Mintha a főszereplője egy lány lett volna, aki nagyon csatlakozni vagy munkába akart állni egy olyan helyre, ahol valamilyen járművekkel versenyeztek állandóan. És mintha szerelőnek állt volna be... És még ráadásul valamelyik családtagjára is rátalál.. Nem biztos ez, lehet keverem több animével... tényleg nem emlékszem már :(

Ezért ha bármi olyan animét megtudok nevezni, ami régebben ment a minimax után, azt KÉRLEK ÍRJÁTOK LE!

Előre is nagyon köszönöm!:)


2011. dec. 31. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy most megy-e az Animax-en, mert már régóta nincs alkalmam nézni, de nekem az F-Zero ugrott be. Lehet, hogy tévedek...
2011. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon,alol megtalalhato a regi animek felsorolva !
2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez e az amire gondoltál, de a sztori alapján tök ugyan az mint az Oban a csillagfutam, viszont ez a jetixen ment.
2012. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pst: KÖSZÖNÖM SZÉPEN! Ez volt az! :) Istenem, hogy én most mennyire örülök!! :D Az igazat megvallva figyelmen kívül hagytam a válaszod, de most újra rákerestem. Arigatou gozaimasu~~
2013. júl. 4. 05:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!