Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szituációs komédiákban (így...

A szituációs komédiákban (így jártam anyátokkal, két pasi meg egy kicsi, hannah montana, agymenők) miért raknak be mindig nevetést? Egyrészt zavar másrészt meg nem értem, mivel ez nem egy színdarab, meg nem egy stand-up comedy)

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Többkamerás szitkomok, és ennek a műfajnak jellemzője hogy soknál színpadon játszanak és onnan történik a felvétel. A negyedik falon keresztül pedig élő közönség figyel, és felveszik a nevetésüket.


[link]

2011. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez már nem nagyon igaz de nagyon idegesít ,bár ija-ba nem nagyon hallatszik, elég idegesítő hogy megmondják mikor nevessé, de ez is ilyen idegesítő klisé mint, hogy minden filmbe kell egy nő akibe beleszeret a főszereplő és semmi lényegeset nem csinál
2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kerestem hozzá videót, ebben 3:25-nél, 5:25 és 5:40 között látszik a háttérben a többsoros nézőtér.

5:02-nél mutatják a stúdió felépítését (színpad, előtér, nézőtér)


http://www.youtube.com/watch?v=j-o1Sq1l1B0


Two and a half men: itt is élő közönség előtt veszik fel, és ők nevetnek. Az más kérdés, hogy irányított-e. Azt írják a Big Bangnél, hogy a nézők újra és újra nevetni képesek egy poénon, hiába veszik fel újra, mert valamiben mindig más lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=gikbusGE9Yc

2011. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az így jártam anyátokkalt nem közönség előtt vették fel.
2014. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!