Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DVIX WEB PLAYER problémám...

DVIX WEB PLAYER problémám van, hogy lehetne rendbe hozni?

Figyelt kérdés
Egy kb. fél órája elkezdtem nézni egy filmet online a MovShare oldalon, kb. félig betöltött, aztán ahogy néztem kicsit akadozott, elcsúszott a hang, és miután teljes képernyőre tettem, lefagyott... Visszaraktam rendes méretbe, kiírta a gép, hogy a plug-in összeomlott... Oké. Újratöltöttem az oldalt, megpróbáltam újra elindítani, de bufferelés közben kijön egy kis ablak, és kiírja, hogy a progi nem tudta betölteni a videót, úgyhogy meg kéne néznem az internetkapcsolatot mert baj van vele... Semmi baj nincs vele, tök jó az egész. Akárhányszor újratöltöm az oldalt és újra elindítom a videót, ugyanaz lesz. Mi lehet a baja, illetve hogy hozhatnám rendbe? Köszi..
2011. dec. 26. 18:25
 1/2 anonim válasza:
indítsd újra a gépet.
2011. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
le kell tölteni újra a plug in-t...de lehet nem jó ill gyenge a videókártyád...
2011. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!