Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a Itachi tök gyenge volt...

Ez a Itachi tök gyenge volt Sasuke simán elbánt vele. Nagato félgőzzel lenyomta volna. Ekkora 1 gyenge szereplőt. Pfffffffffffff?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 23:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
énis szeretem de Tobi volt a kedvencem amikor jáccotta a hülyét :D
2011. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tobit nem csipem, nyalizik mindenkinek. :D
2011. dec. 17. 00:06
 13/20 anonim ***** válasza:
de vicces :D am kiváncsi vagyok kilehet :D
2011. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

aha :D:D:D az.


lehet bárki...ha valami rosszaságon töri a fejét és se Naruto se pedig valamelyik békéért harcoló szereplő sem tudja megállítani Rikudou-sennin igyis úgyis megjelenik és rendet tesz a harcok közt.

2011. dec. 17. 00:16
 15/20 anonim ***** válasza:
meglátjuk :D na most megyek alszok bb :D
2011. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az új bijuu formával naruto eléggé hasonlít Rikudou senninre. Szerintem naruto a reinkarnációja de nem biztos 50 % vagy igen vagy nem. :)
2012. febr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem tudom haver hogy nézted az animét , itachi direkt vesztett mert veszteni akart , tobi elmondja utánna miért..

Másik dolog haldokolt ..

Nagato meg 1 öregember a disco szeme nélkül

2012. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok hogy Itachi direkt hagyta magát Sasuke ellen. Mivel kezdetektől ez volt a terve. Gyógyszereket is szedett hogy ne haljon meg idő előtt. Sasukének csak azért mondta azokat a mondatokat, amikor a klán gyilkolta le, hogy ne legyen öngyilkos és legyen élet célja... És mivel Sasuke keze által halt meg (ennek is volt előnye) Itachi egy új erőt adott át drága bolond kisöcsének. A Mangekyou Sharingant. Sztem ha Ita-itának meg kellet volna ölni az öcsét ...Itachi ott egyből meg ölte volna magát! T.T *könnyezik* Jah és még azt is akarta az én drágám, (Igen-igen Itachi fan vok)Konoha mészárosa (Itachi)öccse keze által haljon meg, így azt hitte majd, hogy Sasukét hősként fogják ünnepelni Konohába.....Csak hát ez nem így történt... *bőg, elfújt márt egy százas zsepit* Bocs ha valamit ki hagytam x'D
2013. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ő én is nagy nagato fan vagyok :)) de vitatkoznék veled öcsi :) itachi 2 másodperc alatt elintézné még most is sasukét, nagatót :).. és mi gyenge itachin? xdddd az egyik elgerősebb karakter.
2013. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Am Naruto Asura reinkarnációja.
2014. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!