Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Engedj be (2008) című...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Az Engedj be (2008) című filmnek mi a vége?

Figyelt kérdés
NAgyon a film hatása alá kerültem, és nyugtalanít, hogy nem értem a film végét !
2011. dec. 12. 10:45
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
Bár régebben láttam, én úgy értelmeztem hogy a vámpírcsaj megtalálta a következő szolgáját.
2011. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, a kissrác lett az új szolgája.
2011. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Óóó, erre nem is gondoltam! :D

Akkor ha úgyvesszük a kiscsaj nem is szerette?

2011. dec. 12. 19:14
 4/7 A kérdező kommentje:
De mégis én úgy láttam, hogy szeretik egymást és együtt mennek el a vonattal, ez csak nem tuti, hogy a szolgája lesz nem?
2011. dec. 12. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt már szerintem a nézőkre bízták, hogy ki mit gondol. Lehet, hogy szerette, de lehet, hogy csak új szolga kellett neki, mert a régi már túl öreg volt.
2011. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont most néztem meg mindkét filmet (big like), és a regényt is elolvastam. :) Elvileg lesz majd hozzá egy epilógus, amiben a szerző leírja mi történt velük. A könyvben kicsit egyértelműbb, hogy a "csaj" is szereti a srácot, úgyhogy valószínűleg a kiscsávóval két legyet ütött egy csapásra. :)
2011. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D valamiért annyira beleéltem magam a filmbe, hogy ebből sorozat kéne, vagy nem is sorozat, de 200 réz, ahol történnének az események! :D egyébként a 2008asnak hogy-hogy csak lesz majd a rendező által készített "folytatása"
2011. dec. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!