Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évad 9. rész,...

Vámpírnaplók 3. évad 9. rész, Stefan miért nem megy vissza elenához ha már nem függ klaustol, és nem bántaná klaus elenát és damonst se?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert Klaust meg kell ölni, csak akkor lehetnek biztonságban! Miért ne bántaná őket? Damon meg akarta ölni, Elena pedig kell neki ahhoz, hogy új hibrideket csinálhasson, tehát nem tudnak megszabadulni tőle... Meg Stefan azért még mindig nem a régi, nem is mehetne csak úgy vissza, mintha minden rendben lenne.
2011. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen:)
2011. dec. 10. 10:06
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha megöli klaust damon is meghal?
2011. dec. 10. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha Stefan megöli Klaust, Damon nem hal meg. Ő csak akkor halt volna meg, ha akkor, ott a bulin megöli Klaust.

Amúgy már kíváncsian várom, hogy mi Stefan terve... Elijah-t kellene feltámasztani, ő biztos szívesen segítene. :)

2011. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ÉN is Elajhat ébreszteném fel elősször utána a többit mert hát őket is megölte és ha megtudják az annyuk halálának igazi mivoltát húúúúúúha KLaus-nak befelegzett.

AMugy mikor jön 10.rész má nagyon várom.

2011. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
január 5.
2011. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!