Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miként lehet regisztrálni az...

Miként lehet regisztrálni az IMDb-n?!

Figyelt kérdés
Egyik barátom forgatott egy nagyobb lélegzetvételű játékfilmet, de ebben az adatbázisban mégsem található meg senki a stábból. Sem a színészek, sem a technikai stáb. Tudja valaki, hogy lehet oda felkerülni?
2011. dec. 4. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a része nem ingyenes tudomásom szerint, de az alapregisztráció nem kerül pénzbe.

Én is fent vagyok amúgy, bár nem én tettem fel magamat, hanem nyilván valamelyik filmes produkció írt be, amiben dolgoztam.

2011. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fel lehet tenni magad, ingyenesen is, és ezt velük kell egyeztetni, majd adnak egy speciális kódot, amit egyszer beírsz, és utána korlátlanul szerkesztgetheted a lapokat, tölthetsz fel új szereplőket, filmet. De elég macerás, igaz gyenge angolom van, de olyan mint a wikipédia, hogy vannak kódformátumok, stb.
2011. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!