Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet a cinemastore.hu...

Hogy lehet a cinemastore.hu oldalon regisztrálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet letölteni? ingyenes? Nagyon kezdő vagyok.
2011. nov. 5. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell regisztrálni már, régebben kellett. Ingyenes.

Kétféleképpen tudsz filmet keresni: 1) a baloldali menüből kiválasztod a kategóriát, utána kiválasztod a filmet, 2)vagy beírod a keresőbe a film címét. Kiválasztod a filmet, amit le szeretnél tölteni, klikk rá, ott legörgetsz, és van egy olyan, hogy "Link(ek) a letöltéshez". Azokat a linkeket kell sorban megnyitni. Ha ismered a Rapidshare-t és a hasonló megosztó oldalakat, akkor tudod hoyg működik.

2011. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de megköszönném, ha pontosan leírnád, hogy mit hogyan kell csinálni.
2011. nov. 6. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Itt van pl. ez a film: *****

Ugye legörgetsz a linkekhez, ott rákkattintasz az elsőre:

*****

A megnyíló oldalon kattints a "Download"-ra. És elindul a letöltés. Ha ez befejezte a letöltést, akkor visszamész a Cinemastore-os oldalra, és kiválasztod a következő linket, és ugyanezt megcsinálod. És ezt mindegyik linkkel.

Ha nem Rapidshare-re van felrakva, hanem pl. Filserve-re, ott egy kicsit másképp működik, mert a megnyíló oldalon arra kell klikkelni, hogy "Slower download" vagy "Free download". Az a lényeg, hogy mindig az ingyenes letöltést válaszd.


Na nem tudom mennyire lett érthető, úgyhogy ha kérdésed van, szívesen válaszolok! :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha rapishar-val van feltöltve és letöltögetem egyenként, utána mit csinálok, hogy nyitom meg a filmet.

Már egyet próbáltam volna letölteni, de az nem rapidshare-s volt. Slower dowland-dal töltöttem le egy filmet több mint egy órán át, és utána sehol nem találom. Nagyon együgyű vagyok ehhez. Légyszi írd le, hogy csináljam.

2011. nov. 6. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint én. :)

Ha az összes lejött, akkor ki kell bontani. Ehhez kell egy "kibontó" program (pl. WinRar).

A legelső letöltődött linket nyisd meg (Társítás -> Winrar), és ha megnyílt, akkor klikk arra, hogy "Kibontás ide". Ott kiválasztod a mappát, ahová szeretnéd tenni a filmet, és "Ok". Miután befejezte a műveletet, a filmet meg tudod nyitni abból a mappából, ahová mentetted.

Remélem érthető. :D

WinRar letöltés:

[link]

2011. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!