Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Keresztapa című...

Miről szól a Keresztapa című film (ek)? (The Godfather

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 12:08
 1/5 anonim válasza:
100%

A világ legjobb filmje!!

A maffia kialakulásáról szól,de ez egy komlex dolog,nehéz így elmagyarázni.

Én megnéztem a 3 részt majd elolvastam MArio Puzo könyvét,és újra megnéztem a filmeket,így teljesen megértettem minden részletet,hatalmas film!!

2011. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
nézd meg
2011. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy vonalakban a Corleone család felemelkedését mutatja be, azt, hogy generációkon keresztül hogyan vesznek részt a szervezett bűnözésben.

Persze ennél sokkal izgalmasabb és árnyaltabb a történet, de ajánlom, hogy mindenképpen nézd meg. Ja, és ne számíts hatalmas utcai harcokra és verekedésekre. Inkább politikai és érzelmi szempontból közelíti meg a témát.

2011. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thomash válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előttem szolókhoz.Nem

beszélve a zseniális színészekről mint Marlon brandon(keresztapa szerepében) és Al pacino.

2011. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kerdeo911 válasza:
csak annyit lehet irni ide hogy nézd meg mert a világ legjobb filmje(i)!!!! igaz én 2szer néztem meg minden részt mire megértettem mert egyszeruen olyan film amit nemlehet egybol megérteni, hogy mi miért történik. a film teljesen átadja milyen az, amikor egy ember kezében ott van a hatalom. a végén már olyan hatalomra tesz szert,hogy a vatikánt próbálja megszerezni. nagyon jó film nézd meg!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!