Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach című manga alapján...

Bleach című manga alapján készült animében / mozifilmben van olyan rész / részlet, ahol ki van cenzúrázva Ichigo kardjának keresztvasa bankai állapotában?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért az rémlik, hogy mintha talán valamelyik mozifilmben Z, vagy N alakú lenne a keresztvas a szvasztika helyett.

Sajna azonban egyáltalán nem találtam erre sehol sem bizonyítékot, szóval nem tudom, honnan vettem ezt a dolgot.


Magát a cenzúrázás lehetőségét alapjában nem zárnám ki a legutóbbi anime részek miatt ahol <SPOILER!>


Ichigo Fullbringje nem ilyen ( [link] hanem ilyen ( [link]


Ha esetleg valaki tud részt mondani, ahol a keresztvas cenzúrázott volt, azt megköszönném. Azt is, ha valaki egyértelműen cáfolni tudná, hogy valaha is cenzúrázták valamelyik jelenetben.


2011. nov. 23. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos először is a két link közül nekem az elsőt nem nyitja meg...de másodikat igen és ott már a kicenzúrázott fullbring látható, ugyanis az indavideós részeken meg úgy szinte mindenhol(leginkább az aizenes harcnál) Ichigo bankaiának keresztvasa horogkereszt alakó..na most lehet nem annyira feltünő egy kis keresztvas, de ha már egy akkor állat izé mint a fullbring kicsit feltűnő ezért a horogkeresztek helyett egyes országokban csak sima kereszttel adják le
2012. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ichigo-nak semmije sem horogkereszt alakú, hanem valami távol-keleti szimbólum. Az egy kicsit másmilyen.
2012. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RViki válasza:
Csak annyit mondanék, hogy az első képet is meg lehet nyitni, csak szedd ki a link végéről a ) jelet :D
2014. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!