Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok közt Lindája meghízo...

A Barátok közt Lindája meghízott? (kép)

Figyelt kérdés

A sorozatban, a mostani részekben (amit ugyebár néhány hónappal ezelőtt forgattak le) nekem nem tűnik kövérnek, sőt...De most nézegettem a BK honlapján a képeket, amik mostanában készültek, és bár most sem mondanám kövérnek, szerintem sokkal teltebb, mint volt.

Itt vannak a fényképek: [link]

Innen a 63.62.65.és talán a 28. képen látható.


2011. nov. 14. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

kicsit télleg hízott volna, van 1-2 ruha ami hízlallja is

pl mai részbe Hanna-nak a ruha valami borzalmas és nagyon hízlalja

Linda is néha valami nagyon ronda ruhákba öltöztetik a stylistok

2011. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én tavasz óta észrevettem, hogy iszonyatosan rossz alakja van.. Ha megnézed szoknyában, egy csomószor tiszta vastag a lába..szóval szerintem nem hízott meg, alapból vastagabb.
2011. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltamán nem kövér.És ott az a kötény áll rajta nagyon szarul.
2011. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves Utolsó, amit linkeltem, az egy album, és leírtam, hogy hányadik képeken látszik. Amit behoz (a legújabb képe az albumnak), ott tényleg nincs vele baj, de csak mert nem látszik belőle semmi (alul).

2011. nov. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!