Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc animéd?

Mi a kedvenc animéd?

Figyelt kérdés
Tippek kellenének anime nézésre :))) Beteg vagyok legalább ne unatkozzak :) Előre is köszi!
2011. nov. 13. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Monster a kedvencem, meg a Death Note (természetesen.)Nagyon tetszett még a Claymore és a Code Geass is.
2011. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. nov. 13. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Nah, mondok neked párat, legyen miből válogatni. :P


Baccano! : a '30-as években a maffia ügyeiről szól, közben előkerül pár alkimista, de nem lineáris időben, szóval kicsit bonyolult a story.


Samurai Champloo : egy lány megment két törvényen kívüli szamurájt, akik cserében megígérik, hogy segítenek neki megkeresni egy bizonyos férfit. Akciódús és nagyon vicces.


Amatsuki : egy fiú a múltba kerül, ahol a démonok még az emberek között járnak. Nem olyan, mint az Inuyasha, szerintem lényegesen jobb.


Mushishi : szellemszerű lények embereket betegítenek meg, egy férfi pedig az elűzésükre specializálódott. Nagyon szép, megható történetek.


Tiger & Bunny : egy kiöregedő szuperhős mellé beraknak egy fiatal tipikus jó pasit társnak. De itt minden szuperhős a szponzoraitól függ, tiszta bazári majmok. Én imádom, nagyon vicces és izgalmas, hatalmas karakterekkel.


Kuragehime : egy csúnya lány összebarátkozik egy nagyon szép, divatos lánnyal, aki... igazából fiú. Romantikus, vicces story.


Sengoku Basara : történelmi akció anime, az 1400-as és 1500-as évek háborúiról Japánban.


Írjak még? :)

2011. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
WOW! :OO :D Ha van még jöhet :D
2011. nov. 13. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tegnapi sokat írós. :D


Natsume Yuujinchou : egy fiú szellemeknek és isteneknek segít. Baromi aranyos, tényleg megható kis történetek, a főszereplő pedig egy igazi édes, csendes kis srác.


Cowboy Bebop : alapmű, a jövőben pár szerencsétlen fejvadász egy lerobbant űrhajón utazik. Akció-vígjáték-dráma.


Working!! : (én most ezt nézem) egy csapat gyagyás fiatal egy étteremben dolgozik. Egyszerűek, cukik és nagyon jópofák.


Sayonara, Zetsubou-sensei : egy fiatal tanár öngyilkos akar lenni, de sosem sikerül neki. Az osztálya meg talán még nála is vadabb... Fekete humor, de ha bírod, akkor tuti élvezni fogod.


Nah de azért írd meg, ha találtál valami olyat, ami érdekel és tetszik. :P

2011. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fullmetal alchemist testvériség: a régi világban játszódik ahol van egy alkímia nevű tudomány amely az egyenértékűségen alapszik. Két tesó a főszereplő akik megpróbálta alkímiával feltámasztani vkit ami szigorúan tilos és ezért bűnhődtek, és útnak indulnak hogy helyre hozzák a bűnűket és ezért beállnak a hadseregbe ahol egy kissé hibbant ezredessel, legjobb barátjával és embereikkel találkoznak és a hadsereg kétes ügyeibe bonyolódnak.Ezt az ajánlót érdemes megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=bFKspsj_n40


Durarara!!: Tokió egyik városnegyedében játszódik ahol folyamatos utcai harcok vannak.

Fullmetal panic: egy alternatív jövőben játszódik ahol hatalmas gépeket építenek és ahol a suttogók a titkos fegyverek akik tudat alatt hatalmas és különleges tudással születő emberek. Egy ilyen a főszereplő csaj akit egy katona bolond fiúnak kell védelmeznie...

Nana: romantikus, két Nana nevű lányról szól akikben a nevükön kívül semmi közös nincs mégis legjobb barátnők lesznek és az életük érdekesen kezd alakulni...

Paradise kiss: szintén romantiku, művészeti sulisokról szól akiknek az évvégi bemutatójukhoz egy modellre van szükségük és az utcán találnak is egy megfelelőt de az nem akar bele egyezni...

D.Gray-man: gyakorlatilag a mi világunkban játszódik csak itt van egy ezeréves gróf nevű főgonosz aki démonokat gyárt amiket csak az ördögűzők tudnak elpusztítani de nem lehet mindenki ördögűző csak az akivel egy különleges erejű(ártatlanság) szilánk szinkronban van azonban az ártatlanságok száma véges és az összesnek nincs is gazdája ezért és azért mert az ezeréves gróf öli az ördögűzőket és pusztítja az ártatlanságokat egyre kevesebb az mördögűző...

Most egyenlőre ennyi de majd írok még ha akarod!

2011. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
One piece csoda hogy eddig senki se írta
2011. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! :DD
2011. nov. 15. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Fairy Tail, Hell Girl, Hetalia. Nekem nagyon tetszenek...
2011. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sasuke5 válasza:
naruto soul eater
2012. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!