Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki a Dolog c....

Látta már valaki a Dolog c. filmet, ami most megy a mozikban?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta, hogy jó film, de elolvastam róla egy kritikát ( [link] ), és egy kicsit elbizonytalanodtam azzal kapcsolatban, hogy most megér 1000 Ft a film... :D
2011. nov. 10. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nézd meg! Végig izgalmas, parás hangulatú szörnyfilm. A lény kellőképpen undorító és a készítők kreativitásának hála eléggé groteszk. Igazi, péntek esti pop-corn mozi. Mondom ezeket úgy, hogy mielőtt beültem volna a moziba, sok negatívumot hallottam a filmről, de abszolút pozitívan csalódtam.

A film után pedig nézd meg az 1982-es, Carpenter féle A Dolog-ot, ami ennek a folytatása.

2011. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon alap és nagyon jó film újrája, ezért szidják már látatlanban is sokan. Én pl. nem vagyok hajlandó megnézni, pláne moziban nem. A helyedben a 80as évekbelit nézném meg előbb.
2011. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

09:49

Ez nem az "újrája" a Dolognak, hanem az előzményfilmje. Én is nagy rajongója vagyok a Carpenter-filmnek és abszolút nem kell szégyenkeznie előtte. Tökéletes folytatás/előzmény. Szerintem tegyél vele egy próbát.

2011. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!