Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » POKÉMON. Mi lehet a válasz...

POKÉMON. Mi lehet a válasz ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

1. Ki Ash apja? Miért hagyta el a családját?

2. Gary rokona Ash-nek?

3. Ha a Pokémon világban a Pokémonokon és az embereken kívűl nincsenek más élőlények, akkor mit eszik itt Pidgeotto? http://www.youtube.com/watch?v=71FH7MWwFLY 0:04 !

4. Hány Pokémon van összesen?

5. Milyen Pokémon Arceus? Ő teremtette a többi Pokémont?

6. Ash és Misty között lehetett valami? Ha már itt tartunk, Ash és Dawn? Vagy Ash és May?

7. Milyen lehet a Poké-labda belülről? Hogyan működhet?

8. Ha a Pokémonokon kívűl nincsenek állatok, akkor milyen húst esznek az emberek? Pokémon húst?

9. Mi történik Mewtwo-val, miután a többi klónnal elrepül az Első Film végén? Úgy emlékszem feltűnik még később is.

10. Milyen neműek a Pokémonok, például Pikachu? ( Jynx szerintem nőnemű. )

11. Hogy néz ki Digletnek a föld alatt található része?

12. Mennyi idősek lehetnek a szereplők?

13. Hogyan szaporodnak a Pokémonok?

14. Hogyan harcolhat Ditto Ditto-val? Nem fog átalakulni gondolom.

+1 Miért hasonlít Cloyster Gastlyra?


A sok furcsaság ellenére nekem mindig az egyik kedvenc gyerekkori rajzfilmem lesz :)

Csak normális válaszokat kérek! Nem kell minden kérdést egyszerre megválaszolni, elég ha 1-2 kérdésre választ kapok. A megválaszolt kérdés számát írd a válasz elé.

Köszönet előre is!!!


2011. nov. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
ash apja egy himringyó
2011. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Most 649 pokemon van, de még mindig jönnek ki új játékok, meg rajzfilmek, úgyhogy ki tudja mennyi lesz még.

Arceus az első pokemon, ő teremtette az egész pokemon világot. A pokemonok nem-eloszlása fajonként változik, pikachuból pl fele hím, fele nőstény. Ash az egész sztori kezdetén 10 éves. Pár válaszra kimásolgattam neked a kérdést, mégpedig innen [link] nem tudom, hogy a többi kérdés is meg van-e válaszolva, meg azt sem, hogy ezek az infók mennyire igazak.

2011. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kajmán000 válasza:
100%

1.Passz talán lombikbébi.

2.Nem

3.Kukacot mert a *pokévilág olyan világ ahol emberek, állatok, növények és pokemonok egyaránt vannak.

4.646 Unova régióval együtt

5.Nem hanem ő egy multitípusú magyarul az összes típusú.

6.Passz szerintem csak bodyfriendek.

7.Ez egy zsugorító technológia magyarul addig zsugorítja a pokemont míg kényelmesen el nem fér benne, természetes környezet van kivetítve.

8.3*

9.Elmennek de majd később visszajön.

10.Jynx tényleg csak nőnemű, Chensey is és Latios de Machop és Latias például hím, de a legtöbb pokemon fajban vannak hímek is és nőstények is, a nemtelen pokémonok azok általában acél-kő-földtípusúak vagy legendások, Latias és Latios kívételével az összes legendás pokémon nemtelen itt a nemtelenek listája: [link]

11. úgy ahogy feljön mert a testénel ás olyan lehet a föld alatt mint Swalot.

12.Ash 10 éves volt mikor elkezdődött a sorozat most olyan 14 lehet.

13. Tojással. De a nemtelen nem legendások ráüléssel ami az osztódás egy formája mert ráülnek egy típusnak megfelelő terültre mageton acélra és akkor később ott lesznek a ki magnemite-k

14.Sehogy soha nem volt olyan a filmben és videójátékban nem engedi a dittokat csatázni.

+1. Mertaz az első széri mindenki hasonlít mindenkire mert Sandslash feje olyan min Schyter-é

2011. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2011. nov. 6. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

regi kerdes, de az utso valaszolonak:

14.- a videojatekban engedi... nekem mar sikerult:) mondjuk eleg unalmas, mivel minden atalakulas utan 5 ppjuk lesz ezert a harc orokke tart:) kiveve ha nem dobsz be masik pokemont vagy nem futsz el:) vagy ha az egyik ditti mar at volt alakulva vmive amikor a masik bejott

2012. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy idő után leálltam a Pokemon nézésével, de emlékeim szerint abban a világban pokemonok vannak állatok helyett. Aki az ellenkezőjét állítja elég ha csak annyit összegyűjt amennyit egy kezemen meg tudok számolni.

És az pedig, hogy melyik hím és melyik nőstény.. ha valóban ilyen keszekuszán van, mint ahogy itt kifejtették, hát akkor ez egy nagyon hülyén átgondolt rendszer.

Én mikor nézni kezdtem a sorozatot sokkal másabb magyarázatok jutottak eszembe, s ha valóban ezek az igazi magyarázatok, akkor szerintem jobb is, hogy az első szériában ezek nem voltak kifejtve.

2014. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!