Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják sokan gáznak,...

Miért tartják sokan gáznak, ha valaki néz rajzfilmet is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire azért, mert nem tudják, miről van szó, ill. nincsenek tisztában a rajzfilmek mibenlétével, az emberek nagy része ugyanis a rajzfilmeket automatikusan a gyerekeknek szóló mesefilmekkel azonosítják, holott ez közel sincs így.


Az igaz, hogy van rengeteg gyerekeknek szóló rajzfilm, de legalább ugyanennyi, ha nem több olyan alkotás is van, ami idősebb korosztálynak, sőt, felnőttek számára készül. Alighanem a Disney-filmek és a sok gyerekeknek szóló rajzfilmsorozat miatt alakult ki ez a téves szemlélet, de ez kb. ugyanaz a tévedés, mint mikor az animét, vagy a mangákat, ill. általában a képregényeket gyerekműfajnak titulálják.


Az ilyen vélemény többnyire a tájékozatlanságból és tudatlanságból fakad.

Ami azt illeti, én 33 évesen ugyanúgy szeretek rajzfilmeket nézni, mint akármilyen filmet. Olykor bekapcsolom a Cartoon Network-öt, és imádom Hayao Miyazaki csodálatos rajzfilmjeit, meg még más animékat is.


Ha valaki gáznak tartja ezt, pont telibexarom, és csak nevetek szegény, tudatlan póron. Tedd te is ezt :)

2011. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ezen már én is gondolkodtam.

Ez olyan,hogy aki rajzfilmet néz az "kisfiú",aki meg cigizik suli után,az "nagyfiú".

Én 14 évesen igaz nem rajzfilmeket,hanem bábanimációs filmeket szoktam nézni,mint például Coraline és a titkos ajtó,Halott menyasszony,Karácsonyi Lidércnyomás.

am de a válasz a kérdésedre az,amit a második válaszol írt.

Ugyebár a legtöbb rajzfilm gyerekeknek készül,és emiatt az emberek többsége mind azt hiszi,hogy minden rajzfilm gyerekeknek szól.

2011. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


kapásból fel tudok neked sorolni 10 olyan filmcímet, amik nem gyerekeknek készültek, holott rajzfilmek:


Ghost in the shell

Akira

Belleville randevú

Korgoth of Barbaria

Karmok harca

Vámpírok Havannában

Hófehér

Spawn

Tűz és jég

Állatfarm

Renaissance

Waltz With Bashir


Bocs, 12 lett, de tudnék még bőven címeket írni :)


De ide lehet sorolni a Family guy-t, a Simpsons-t és a South Park-ot is, stb.

2011. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!