Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki volt az aki az...

Szerintetek ki volt az aki az Ezel utolsó részében ajtót nyitott Jannak (Dzsán)? (bocs, de a nevét nem tudom leírni:D) tippem sincs Dzsengiz tuti nem élte túl a zuhanást.

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem értettem félre semmit, te nem tudsz olvasni a sorok között. Csak azt írtam, hogy ne hasonlítsuk össze őket. Ebben te hol látod azt, hogy én ezalatt a Rubi folytatására gondolok? Hasonlítottál, ez tény, és erre írtam. Amúgy persze ahhoz hasonlítod amihez csak akarod, az más kérdés, hogy cseppet sem lesz helytálló.
2011. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez példálózás volt és nem hasonlítgatás! Akkor lett volna hasonlítás,ha arról magyaráztam volna,hogy miért nem folytatták úgy mint a Rubit...Dehát nyilván ez nem történt meg.Jézusom hogy hasonlítanám a kettőt?De úgy látszik ezt Te nem fogod megérteni,hisz ezt egyszer már leírtam,de újra,hátha most menni fog: Nem volt szó hasonlítgatásról! Fentebb az érv. Köszönöm.
2011. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ok, akkor példálózás volt, a lényegen nem változtat!
2011. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!