Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki volt az aki az...

Szerintetek ki volt az aki az Ezel utolsó részében ajtót nyitott Jannak (Dzsán)? (bocs, de a nevét nem tudom leírni:D) tippem sincs Dzsengiz tuti nem élte túl a zuhanást.

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"meg szerintem ha csak altató lett volna benne,nem búcsúzott volna el..meg nem csináltak volna ilyen nagy körítést azzal a gyűrűvel.."


Ezzel csak az a bibi, hogy Ezel nem biztos, hogy tudta, hogy a gyűrűben nem méreg van, csak altató, vagy valami más szer. Azért búcsúzott el. Meg végül is ha meghalt ha nem, a szeretteitől, barátaitól ugyanúgy távol élt. Szóval jogos volt a búcsú.

2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
én most nem a kérdéssel kapcsolatban írok...:D szóval én is baromi sokat sírtam és most , ahh...nektek is ennyire rossz érzés, hogy vége van? folyton sírnék ha nem terelném el a figyelmemet :D :(( De amúgy nekem sincs fogalmam hogy ki van a végén az ajtóban...!mikor itt olvastam a válaszokat, meglepődtem,annyira jól megcsinálták és ilyenkor nem birom felfogni hogy vége van...mivel nemértettem meg a végét se :( most akkor Ezel betartotta az ígéretét Eysannak és " boldog maradt" Eysan után is?!
2011. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez a gyógyszer kitörölte az emlékeit,és mint egy új emberként kezdett életet...mert az öreg mikor a gyűrűt adta neki,azt mondta,hogy soha ne igya meg,semmi féle képpen sem,csak ha egy új életet akar kezdeni..én mondjuk a helyében a gyerekemről nem mondtam volna le..
2011. okt. 10. 18:35
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, ez is elég kétértelmű volt. Azt mondjuk megértem, hogy még így is hagyta, hogy Cant Aliék neveljék fel. Ezt Alinak meg is magyarázta, hogy miért. Ezel Can számára nem volt más, csak egy idegen, akit ugyan kedvelt, de egyáltalán nem kötődött hozzá, nem fogadta volna el őt nevelőjének úgy, hogy az anyja nincs velük. Egy ilyen szintű igazságot, meg nem lehet csak úgy egy 13 éves gyerek fejére zúdítani, mert nem értené még meg, és nem fogadná el, úgy is első menetben csak Ezelt-t utálta volna meg emiatt. Azért csinálták úgy, hogy minden évben szülinapjára megkapott egy levelet, egy részletet az igazságból, hogy mire felnő, akkora összeálljon a kép.
2011. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy mások is fejtegetik...Én mindenhol azt olvasom,hogy "nem lesz 3.évad" jaj hagyjuk már de okosak ennek kell lennie folytatásának majd rájönnek a nagyokosok remélem mihamarabb,hogy igénylik a nézők,mert ez más mint a többi! Aláírást kéne gyűjteni vagy valami,hátha hamarabb lesz valami...Mert elképzelhető,hogy még most ugy gondolják nem forgatnak tovább,szerintem ez még évek múlva változhat. Ugye?:)
2011. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyelőre azért nem is forgatnak, mert az Ezelt játszó Kenan is egy kis szabadságot akar úgy mond :D meg hát a többiek is biztos. szerintem nem valószínű sajnos h lesz folytatás :( nagyon úgy nyilatkoztak eddig, meg hát a végét is olyanra csinálták direkt h a nézőre van bízva.
2011. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nem lesz 3. évad. Szó volt egy befejező filmről, de azt is elvetették. Esetleg az még lehetséges, hogy évek múlva mégis előszedik, és folytatják, de kicsi a valószínűsége. Azért gondoljunk csak bele, bármennyire is szerettük, az Ezel nem egy "neverending story". Egy konkrét történetre épül, nem lehet a végtelenségig húzni, egyszer vége kell lennie, mert ha minden bőrt le akarnak húzni róla, azzal csak elrontják az egészet. Az meg a másik, hogy jórészt mindenki meghalt benne a végére, ezt már nemigen lehetne ésszerűen folytatni, már nagyon erőltetett lenne.
2011. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehetne építeni a sors ismétli önmagát verzióra mint ahogyan eddig is volt. A Rubiban is ugyan ugy nézett ki a kiscsaj mint a Rubi mikor felnőtt,Can is lehetne az új Ezel stb...Még a nevet is felvehetné...
2011. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A törökök tudták mi a határ, meddig érdemes folytatni. Ez a sors ismétli magát dolog elég uncsi lenne már. És ne hasonlítsuk egy dél-amerikai sorozathoz.
2011. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de hagy hozzak már fel olyan példát,amit szeretnék!:) Senki nem hasonlította,példálóztam. A Rubit se folytatták. Szóval ezt a hasonlítást jól félreértetted.

Akkor további jó örülést annak,hogy Ezelt nem folytatják!

Nálam a remény hal meg utoljára.

2011. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!