Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz az Ezel végkimenetele?

Mi lesz az Ezel végkimenetele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

19:11

Azért annyira ne legyél már felháborodva, hogy a fingásodat is belegépeled a kommentedbe (pffff)

2011. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19:09 írta le helyesen
2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
19:01 te nem vagy tökéletes komolyan mondom!! KEZELTESD MAGAD! Én nem nagyon néztem az Ezelt de tisztában voltam vele ki kicsoda mert anyukám nézte így volt amikor én is! Most ahogy olvasom hogy meghalnak a főszereplők hát ezt nem jól csinálták meg!!!! Amúgy ajánlom figyelmetekbe a Szív útjai c. sorozatot!!! AZ IS NAGYON JÓ
2011. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

SPOILER


Ezel meghal és az utolsó jelenetben Can tényleg megy az apjához, de azért mert ő is meghal 20 évvel később kb...a világítótorony a spirituális világot jelképezi...apa és fia az életben nem, de haláluk után végre együtt lehettek


SPOILeR

2011. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

21:37-es...pedig az akkori írásodból azt vettem ki hogy nem tudod hogy mi van......egyébként köszi,nézem a szív útjait.....

19:15....jajjj legalább kijött ,ha nem is igazából hanem virtuálisan....

2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

11:38


ez a te értelmezésed:)



egyáltalán nem az egyetlen lehetőség a végkimenetelt illetően:)

2011. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 mus musculus ***** válasza:

Na, ma mindenki megtudta.:D

Annyit fűznék még hozzá, hogy hülyeség, hogy Ezel halála nem biztos. De, biztos, hisz' kinyírja magát. A végén a "csapat" halott "tagjai" ülnek a vonaton, köztük Eysan és Ezel is. A legutolsó jelenetet [Can a világítótoronyban a titokzatos alakkal] tényleg mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja, de ez a vonatos azért elég egyértelmű.

2011. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

pedig igenis 2 értelmű a váge


mit látsz a végén?

h olyan mint ha meghalna?

elernyed a karja, becsukja a szemét



a narráció, a fejvakarás a 20 éves Can Ucar(!!) megjelenése mind-mind arra utalnak h Ezel Él!


Meg kell érteni a sorozat mondanivalóját. És azt, hogy Ezel nyitott ajtót. Ezért kapott a fiú minden évben ajándékot, hogy 20 éves korára megkapja az igazi apját. Az öreg nem (biztos) mérget tett a gyűrűbe, mert tudta, hogy ez lesz a méreg. Csak altató volt. Kellett adni a fiának pár évet, hogy megértse és elfogadja. Örüljetek, bár szomorú vége lett, de mégis szép. Hisz mindent az öreg irányított még a halála után is!

2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ramiz utolsó monológjából:


"A valódi életben az apák és fiúk nem tudnak halált legyőzve egymásra találni. Vagy még is csak tudnak?


utolsó mondat a lényeg!!!



tényleg több értelmezési lehetőség van


ezért nem tipikus sorozat

2011. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
és ti hol láttátok az uccsó részt?
2011. okt. 5. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!