Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz az Ezel végkimenetele?

Mi lesz az Ezel végkimenetele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Családi Ezel?
2011. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Rokonod tán, hogy a családi kapcsolatokba írtad?
2011. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
úgy tudom csak Ali és Can marad életben de Can bosszút áll alin..mindenki más meghal.:S
2011. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!!



Eysan meghal, Cengiz is!



kb csak Ali és Azad nem hal meg

mindenki más igen

+Can is életben marad, az egyik végső jelenetben már 20 év körüli pasiként láthatjuk kb 1 percre...jó pasi lesz:D



Ezel halála nem lesz 1értelmű!!


úgy csinálták meg a legutolsó jelenetet, h nem lehet eldönteni h meghalt vagy se:D


a nézők fantáziájára lesz bízva

2011. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Can senkine se áll bosszút:)


sőt Ali lesz a pótapukája..

2011. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
43%

ki mondta el hogy én vagyok az írója???


nem mondhatok semmit,és más sem mondhat, ezt az állam 80 évre titkosította...

2011. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Az utolsó részben kiderül, hogy Ezel volt a gyilkos, de Ali végig tudott róla és zsarolta, ezért lefeküdtek és Ezel terhes maradt, de nem akart szégyenben maradni, így aztán öngyilkos lett.
2011. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

***Spoiler***

Eysant Cengo megöli,és ezért Ezel és Ali megakarja Cengot ölni...ledobják egy hídszerűségről (a török Wikipédia szerint a halál nem biztos mintahogy az Ezelé sem,mert neki az öreg ad egy amibe van valami por szerüség ami állítólag méreg és azt lehúzza...)Tehát akik most benne vannak csak Ali Azad+a gyerek fog élni...utánna meg mutatják a felnőtt Can-t és mutatkozik be hogy Can Ucar (tehát nem Can Atay-ként ahogyan most hívják)és egy világítótoronyhoz megy (ahonnan Cengizt is lelökték)és kinyílik az ajtó,Can elkezd vigyorogni és hátulról mutatnak egy embert...(senki sem tudja hogy ki az,sokak szerint Ezel,mert megvakarja a fejét olyan jellegzetesen)..és itt vége.... :/

2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19:01...látszik rajtad hogy azt sem tudod hogy miről van szó...pfff
2011. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19:09 es vagyok...kihagytam egy szót...Ramiz egy gyűrűben ad valami cuccot Ezelnek
2011. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!