Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretjük a horror...

Miért szeretjük a horror filmeket?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha véletlenül ossz témakörbe írtam, de fogalmam sem volt hová írjam. :) Horror film fanatikusok! Ti miért szeretitek a horror filmeket? Én is nagy horror rajongó vagyok, de nem tudom megmagyarázni, mit szeretek abban, hogy fejek repülnek, vagy ha nem is ilyen brutális horror akkor pl. psycho horrorok, vagy akármilyen természetfeletti filmek. Miért szeretjük őket? Miért szeretünk félni? Pedig a félelem nem jó dolog, de mégis szeretjük. Mégis előidézzük ezekkel a filmekkel. Nem tudok válaszolni ezekre a kérdésekre. Valaki esetleg, aki tud segíteni? :)
2011. szept. 13. 16:06
 1/10 A kérdező kommentje:
*rossz. Elnézést!
2011. szept. 13. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán be akarod bizonyítani hogy nem lehet ilyen könnyen megijesztnei...
2011. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Biztos valami perverzió :) Én is nagyon szeretem őket, főleg a kísértetes horrorfilmeket!
2011. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Talán vonz minket a kíváncsiság.
2011. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -Alucard- válasza:
100%
Mert a félelem párosodik a bátorsággal és még azon kívül más érzésekkel is, azért szeretünk félni mert átakarjuk érezni azt. A szerelmet is átakarjuk érezni ahogyan barátságot is. Most lehet hogy furán fog hangzani de valójában azért mert a félelem ahhoz hasonlítható mint a drog ha egy olyan filmet nézünk amiben tetőtől talpig reszketünk azaz félünk az jól esik nekünk, ha egyszer véget ér az a film az az érzés még mindig bennünk marad ugyan ez a helyzet az ijedtséggel is szeretünk megijedni a filmekben és így később pedig többet akarunk érezni abból ezért kiveszel még egy filmet amiben újból átélheted azokat.:) Szeretünk félni a félelmetestől és szeretünk megijedni a váratlanoktól egy magában ez az egész teszi jóvá önmagát.:)
2011. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretünk borzongani. A valós életben nem kapunk ilyeneket (ami azért nagyon helyes), és filmekből pótoljuk. A vérfolyós, fejlerepülős filmeket nem szeretem, de a misztikus és természetfeletti hatalmakat, erőket felvonultató filmek nagyon bejönnek.
2011. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiányt pótol. Van igényed az izgalomra és pillanatnyi, végül feloldódó szorongásra, félelemre.
2011. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nem szeretem, nincs egy normális sem. Utolsó amúgy jót mondott.
2011. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én inkább a thrillereket szeretem. minél vérengzősebb egy film, annál jobb :) pl a fűrész. nekem nagyon tetszett minden része. viszont a természetfeletti (szellemek, unfók) filmeket nem igazán szeretem. a paranormal activity után nem is tudom hány éjszakán keresztül nem aludtam :) viszont az átkot gond nélkül megnéztem, utána semmi bajom nem volt. készülök egy újabb horrort megnézni a hétvégén. érdekes lesz :))
2011. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. szept. 14. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!