Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e nálam nagyobb South...

Van-e nálam nagyobb South park függő?

Figyelt kérdés
Én eddig 4623 részét láttam és mind a 6 filmét! mer én naponta megnézem mind a 16 évadot!
2011. szept. 1. 10:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
crysa te nagyon le lehetsz maradva h még a 16.évadot se láttad ráadásul csak 1 filmet láttál amikor 8 kész van és csinálják a 9.-et és jövőre minden évadhoz csinálnak egy külön filmet
2011. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem találok csak egyet?? Összes haverom 1.ről tud.
2011. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nagyon lowok vagytok! h csak az első részt láttátok
2011. szept. 2. 12:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy függő egyszerűen rajongó! nincs a soth parkban nikotin,alkohol stb.. h függő legyél egyszerűen vagy nagyon nagy rajongó vagy vagy nagyon lusta ennyi lenne!
2012. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jah :D én max 3-4 részt láttam abból a sz*rból és nem low aki nem látta csak még nem unta meg az életét :) !
2012. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
XD függő XDDDDDD lol
2012. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem hinném h annyira okos vagy mint amennyire képzeled magad ha annyira az lennél értenéd h a függő azt ilyenkor az emberek nem szó szerint értik nyomorák te nem is vagy rá méltó h south parkot nézz
2012. júl. 31. 22:24
 18/19 anonim ***** válasza:

"ťe sem vagy rá méltó hogy south parkot nézz"

Figyelj senki nem írta hogy okos vagyok de neked se kell nyomorékozni. Én nem érdemlem meg hogy azt a genetikai technikai agysejtölő elb*szott hipertoszadékot nézzem. Nem nem érdemlem meg hanem nincs kedven mert nem vagyok lusta f*sz aki egész nap a tv előtt vagy a gép előtt rohad vili?

. Nah nézzed a sz*rodat hülyegyerek -.-"

2012. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Biztos van, hehe :) Én szeretem a South parkot, de nem vagyok függő.


Mellesleg azért nem kéne kiosztani a másikat, mert nem szereti a sorozatot, kérdező...ugyanakkor tény, hogy a 2 és fél pontos válaszoló stílusa is eléggé undorító. Na mindegy...


szereti a sorozatot, nem

2023. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!