Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Halál Ereklyéi 2 hogy tetszett?

Halál Ereklyéi 2 hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Az első részhez képest ez nagyon jó lett. Piton emlékeit kicsit még csiszolhatták volna, az epilógus meg lehetett volna hosszabb, hogy ki tudjam bőgni magam.
2011. aug. 25. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
a halál ereklyéi már félelmetesen gyűrűk ura koppintás lett. lehet hogy az írónő nem szándékosan akarta de így sikerült... viszont emiatt én felpontoznám mert a LOTR a világ legjobb filmje és a tökéletes másolata is csak jó lehet :D főleg ha még HP val is keveredik tehát az egyik legjobb hp lett..
2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én láttam egy keveset a gyűrűk urából, mikor a pók megtámadta a srácot. Az olyan volt mint aragog.
2011. aug. 25. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gyűrűk Urához sok film/könyv hasonlít, viszont a egy kicsit Gyűrűk Ura túl bonyolult, nehezen lehet belekapcsolódni a történetbe. Meg hát minden fantasy hasonlít egymásra. A Gyűrűk Urában szinte minden van: varázsló szerűség, tünde, törp (vagy mi?)...stb.


Nekem kicsit sok volt a csata és kevés a megmagyarázott dolog, néhol kicsit vontatott volt. Az epilógus jóval hosszabb lehetett volna nekem így egy kicsit olyan összecsapott volt. Piton emlékeit is lehetett volna érthetőbben megcsinálni, de Alan Rickman zseniális volt, akkor bőgtem legjobban mikor Spolier! magához öleli a halott Lilyt. VÉGE! És onnantól már végig bőgtem.

2011. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Összecsapottnak és semmitmondónak tűnt. Konkrétan a két órás filmből semmi nem maradt meg.

Pedig könyvben és filmben is szeretem a HP sorozatot.

Elszomorított.

2011. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra nagy csalódás volt a premier napján akkora izgalommal és elvárással ültem be a moziba, hogy óriási csalódás ért. Azóta már megnéztem jó párszor a filmet és mindig elszomorodtam. A rendezővel egyébként az ötödik résztől kezdve nem voltam kibékülve. Ezt a nagyszerű sorozatot így elrontani...
2012. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!