Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett Az árvának a vége?

Mi lett Az árvának a vége?

Figyelt kérdés

tvben néztem, csak hazajöttek a szüleim, úgyhogy gyorsan elpucoltam.odáig láttam, hogy megölik az apácát.

köszi


2011. aug. 22. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
töltsd le valahonnan és nézd meg, megéri
2011. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp tudni akarod, leírom, de szerintem is inkább nézd meg, megéri. Régebben láttam még, de valamire emlékszem.

Szóval:

Eszter fölgyújtja a kis faházat, amiben a kisfiú is bennt van, de túléli és kórházba kerül. Ott is megpróbálja megölni, de nem sikerül. Otthon rámászik apucira, megpróbálja elcsábítani, de nem sikerül, ezért megöli. Kiderül, hogy Eszter nem is gyerek, hanem valami genetikai betegsége van és ezért nem nőtt meg. Közben anyuka hazaér, ott van egy kis harc köztük, már nem emlékszem, hogy hogyan, de kikerülnek a házból és a tóban beszakad alattuk a jég. az anyukának sikerül kimászni, Esztert jól fejberúgja, aki elmerül, mint a balta. Úgyhogy végülis a jó győzött, mínusz egy apukával:D

2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!