Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Anubisz Rejtélyes háza...

Az Anubisz Rejtélyes háza című sorozatról pár kérdésre mi a válasz?

Figyelt kérdés

(És mi előtt valaki megjegyezné a fenti kérdésem elég hülyén tettem fel de nem tudtam hogy fogalmazzam meg bocsi.:))



1.Hol tudom megnézni az összes részét angolul?(youtube-on már nincsenek fent.:s És még egy csomó helyen néztem de nem játssza le.)

2.Hányadik rész az amikor Fabien odaadja pulcsiját Nina-nak mert fázik?

3.Miről szól majd a második évad?(csak röviden pár dolgot ha valaki tud:))


2011. aug. 18. 21:17
1 2
 11/13 bpi ***** válasza:
Az elöttem írónak igaza van. De elárulom, hogy Viktor és Vera is már tudnak a maszkról és Viktor megtalálta az örök élet elixir receptjét persze ki esett belőle az utolsó fejezet (ami a legfontosabb lenne) azt nem árulom el hogyy tünt el :))
2012. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat :) Én is nézem a második évadot a nickelodeonon :) nagyon jó nekem eddig nagyon testzik csak az a kár hogy a következő évadban nem lesz Nina :( Köszönök minden kedves választ :)
2012. júl. 23. 20:00
 13/13 anonim válasza:
Komolyan nem lesz a kovetkezo evadban a Nina?
2012. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!