Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Anubisz Rejtélyes háza...

Az Anubisz Rejtélyes háza című sorozatról pár kérdésre mi a válasz?

Figyelt kérdés

(És mi előtt valaki megjegyezné a fenti kérdésem elég hülyén tettem fel de nem tudtam hogy fogalmazzam meg bocsi.:))



1.Hol tudom megnézni az összes részét angolul?(youtube-on már nincsenek fent.:s És még egy csomó helyen néztem de nem játssza le.)

2.Hányadik rész az amikor Fabien odaadja pulcsiját Nina-nak mert fázik?

3.Miről szól majd a második évad?(csak röviden pár dolgot ha valaki tud:))


2011. aug. 18. 21:17
1 2
 1/13 BellaAlice válasza:

Én csak magyarul tudom megadni .. :/

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszsönöm!A linken amit küldtél megtaláltam azt a részt is amikor Fabien odaadja a pulcsiját Nina-nak:)Azt hiszem hogy abban a részben van aminek az a címe hogy:Csalások háza/Pletykák háza :). Kösszíí:)
2011. aug. 19. 10:36
 3/13 A kérdező kommentje:
És még 1 kérdés! Ti fel tudtok menni a jetix.tk oldalra?mert én nem:(( Nekem egy másik oldalt hoz be:(( ha valaki tudja mi a gond írja le kérem!Kösszíí:)
2011. szept. 3. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem tudok felmenni a jetix oldalára..:S
2011. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem:( De miért?
2011. szept. 4. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom,de engem is érdekelne hogy hol tudnám online nézni ezt a sorozatot,sajnos lemaradtam párról:D
2011. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
MOST működik a jetix oldal:s
2011. szept. 5. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
kösz,hogy szóltál,majd mikor lesz időm megnézni,akkor majd meglesem,hogy van-e kedve működni vagy sem:D
2011. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

*****


:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a második évad arról szól hogy a ninának meg kell keresni az anubisz maszkot (ezt egy szllem mondta neki hogy keresse meg) és ez a maszk a ház alatt van ahova akadályokon keresztül tud eljutni a maszkhoz. meg elmegy a mick ausztráliába suliba és a helyére jön egy új amerikai fiú aki a patricia-val jön össze röviden ennyi :)
2012. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!