Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók vagy Twilight...

Vámpírnaplók vagy Twilight saga? és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindkettő 1 sz@r :D:D de akkor inkább a... az Alkonyat. mert a másikból még csak egy részt láttam, de el is döntöttem hogy többet nem is fogok :D
2011. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem:D Anne Rice könyvek filmfeldolgozásai... azok az igazi vámpírtörténetek:)
2011. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
előző hozzászólóval értek egyet! mindegyik nyálas szarság ne nézd azért mert valami világnyáladék és sokat "szeretik"
2011. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mind kettő hülyeség! Nézzetek Pengét. Az egy JÓ VÁMPÍROSFILM.
2011. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vámpínaplók. A Ty-ben a magyar szinkronnal tényleg oltári szar!! De angol szinkron maygar felirattal. Sokkal de sokkal jobb:) 1000x inkább Vámpírnaplók.
2011. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a Vámpírnaplók. (Bár aki magyar szinkronnal látott belőle, nem csoda, ha a tv-t se kapcsolja be többé..:s)

Az Alkonyatot eleinte szerettem, de az utóbbi időbán rájöttem, hogy borzalmas.. A TÚL nyálas szerelmi szál teljesen elvonja a teret/figyelmet az érdekesebb részekről.

A szereplők is szimpatikusabbak a Vámpírnaplókban.

De nem teljesen lehet összehasonlítani a kettőt, mert azért a sorozatok és a filmek között nagy különbség van:)

A Vámpírnaplók új évadát várom, a twilight-saga legújabb része nem igazán izgat...:D

2011. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

film

vámpírnaplók(csak eredeti hangon!!!!!!!!!!!!)


könyv

alkonyat


filmben az alkonyat nagyonrosz, nagy nyálas, csöpögös az egész. meg a h kinéznek, a 3. részben nem ismertem rá az egyik főszereplőre:D:D:D:D:D:D:D na szóval filmben nagyonrosz

könyvben a vámpírnaplókat is szeretem de az alkonyat az részletesebb érdekesebb. mert E/1 ben írja le a csaj érzéseit

2011. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók!! Imádom!


Szerintem a Twilight-ban igazán nem történik semmi....az első rész óta Bella leakar feküdni Ed.-val meg azt akarja h vámpír legyen és ez megy egészen az utolsó részig.....már unalmas.De a TVD.sokkal izgalmasabb van benne romantika izgalom VÁMPÍROK :O meg minden IMÁDOM!!!

2011. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én is sokkal jobban szeretem a vámpírnaplókat,persze eredeti szinkronnal.
2011. aug. 18. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyiket se szeretem, de ha választani kéne ezerszer inkább a Vámpírnaplók.
2011. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!