Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt az "Emlékezz Rám"...

Mi történt az "Emlékezz Rám" c. filmnek ebben a részében?

Figyelt kérdés

Taylor (főszereplő) az apja irodájában van és Michael ről (testvére) néz képeket az apja gépén aki meghalt pár éve.

Utána eltávolodik a kamera az épülettől és a lány (aki látta az tudja ki) iskolájában a táblára fel van írva hogy szeptember 11 ..

Utána a családtagok és a barátnője sírnak, és valami esik a földre, sok kis ilyen valami.. (gőzöm sincs hogy kapcsolódik a történethez) utána látni hogy "Taylor Hawkins, élt ettől-eddig.."

Tehát öngyilkos lett a testvére miatt mert hiányzott neki? És mik azok a valamik amik az égből esnek?

A részt 2x is megnéztem, figyeltem is de nem tudom és nem hagy nyugodni, ha látta valaki a filmet írja le kérem hogy mi is történt, köszönöm.


2011. aug. 15. 00:54
 1/9 anonim válasza:
wtc tornyok...
2011. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

öcsém, úgy imádom amikor ilyen sok a tudatlan ember, mint te (bocsáss meg, de ezt nem tudom finomabban megfogalmazni.

2001. szeptember 11. Na mi volt akkor? Igen, terrortámadás érte az ikertornyokat. De olvasd inkább el, hátha ragad más is rád a koszon kívül:

[link]

2011. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
....lol
2011. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudok róla, de honnan kellett volna tudnom.. na m1 azért köszi
2011. aug. 15. 23:08
 5/9 anonim válasza:
a szeptember 11-e dátum miatt meg, hogy New York-ban játszódik és a tornyok....hány éves vagy?
2011. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudok róla, csak nem tudtam hogy a Szeptember 11.-e miatt -.-"
2011. aug. 26. 20:37
 7/9 anonim válasza:
Ennyit rólad és a mai fiatalságról...engem azért mindig figyelmeztettek a szüleim, hogy mi volt azon vagy ezen az emléknapon és lám, nem kérdezek hülyeségeket.
2011. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fogd már fel hogy tudom mi történt azon a napon, csak azt nem tudtam hogy a filmben ez miatt van mindenki kibukva..
2011. aug. 28. 04:09
 9/9 anonim válasza:
Pont ez a lényege a filnmek, ezért olyan megindító és elgondolkodtató. Honnan tudod hogy holnap nem fog elütni egy kocsi? Tyler sem tudta hogy az lesz a vége az életének hogy 9/11-én terrortámadás éri World Trade Centert. Volt jobb dolga is, hogy ne legyen öngyilkos.
2011. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!