Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki az "emlékezz...

Látta már valaki az "emlékezz rám" című filmet?

Figyelt kérdés
Miért ölte meg a végén magát? felégette az irodát?
2011. júl. 22. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy is! A film végén, a táblára írják fel a dátumot, hogy 2001.09.11. Magyarul azzal van vége a filmnek, ami a valóságban is megtörtént.

[link]

2011. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy van olyan, aki nem látta meg ezt az összefüggést. Honnan gondoltad, hogy meg akarta ölni magát?

Miután meghalt, az apja és a húga közel kerültek, a csaj is leküzdötte azt, ami egész életében üldözte, tehát valamilyen szinten a halála által elindított folyamatokon volt a hangsúly, ezért kellett meghalnia szerintem:)

2011. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az apjához ment az irodájába,de ő késett..és ennek köszönhetően az apa,Pierce Brosnan meg is menekült,de a fia sajnos meghalt,de nem önszántából.. azok az ikertornyok voltak és ahogy már az előttem lévők is említették,felírták a táblára a dátumot : 2001.09.11.

Talán illene kicsit utánaolvasnod!

2011. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennél gagyibb, amerikaibb befejezést még nem láttam, de tényleg ez történt
2011. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

túl értelmetlen volt a vége..gondoltam arra,hogy az lehet,mikor fel volt írva a táblára.


Amúgy tudom a történetet,nem kell oktatni!:)

2011. júl. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!