Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik részbe volt az alábbi...

Melyik részbe volt az alábbi Harry Potter jelenet?

Figyelt kérdés

És aki érti, hogy Dumledore az elején mit mit mond, akkor majd írja már le nekem. :)


Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=7I6cJnQQsWc


2011. aug. 13. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért?
2011. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Szerintem ez egy bővített kiadású DVD-n lehetett, általában a nagy filmeknek van bővített változata
2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És ezt le lehet külön tölteni? Vagy megvenni valahol?
2011. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21:49: Mert egy hordó fos. Bocs, de így gondolom, a legrosszabb az összes film közül.
2011. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de más láttam a magyar Roxforti indló dalszöveget... amit furcsálltam is. De ha visszaemlékezek a 3-ba vagy 4-be ott volt Harry, Ron, Harmione, és Hagrid és ő elkezdte ezt énekeli: Roxfort, Roxfort, roxi-foxi, Roxfort.. Ne ez van az inuló első szövegébe, csak az angolul Hogwarts...
2011. aug. 13. 22:15
 16/21 anonim ***** válasza:
Én nem láttam egyszer sem, hogy a trió énekelne. Azt hiszem újra meg kell néznem mindet.^^
2011. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

hát szerintem megvan csinálva,sőt tuti!

amúgy a 4. rész! de ez nem volt benne!

2011. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez a 4. részben lett volna, de végül kivágták és a bővített kiadású DVD-ken meglehet nézni kimaradt jelenetként! :)
2011. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Fuuton ***** válasza:

Könyvben még az első részben énekelték.

Amúgy ez a bővített kiadású DVD-n van.

2011. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Fuuton ***** válasza:

Valaki amúgy ezt írta a videóhoz:

"I love this deleted scene :D but I wish they'd done it like in the books, everyone sings how they want, and Fred and George finish last singing a slow funeral march :P"


Lefordítva:

"Szeretem ezt a törölt részt :D de bárcsak belerakták volna, úgy mint a könyvben, mindenki úgy énekel, ahogy akar, Fred és George egy lassú résszel fejezik be az éneket :P"

Szóval szerintem benne kell hogy legyen a bővített DVD-ben, különben honnan szedte volna a kedves feltöltő ezt a videót...

2011. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!