Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik részbe volt az alábbi...

Melyik részbe volt az alábbi Harry Potter jelenet?

Figyelt kérdés

És aki érti, hogy Dumledore az elején mit mit mond, akkor majd írja már le nekem. :)


Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=7I6cJnQQsWc


2011. aug. 13. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elméletileg a Tűz Serlegébe. Gyakorlatban viszont Én ezt a jelenetet nem láttam. Vagyis nem rémlik, hogy Harry, Ron, Crak meg Mafoy vidáman énekelte volna a roxforti indulót. :D
2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
a 4.be
2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Második, oké, én is láttam, de tényleg benne volt? Vagy csak egy kimaradt jelenet?
2011. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
54%
Nos, erre a jelenetre nem emlékeztem, de a mellékszereplőkből ítélve a "Tűz serlege" (talán 5. rész)lesz az.
2011. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Asszem újra meg kell néznem - a Tűz Serlege viszont a negyedik rész és csupán egy filmben, az azkabani fogolyban volt, hogy énekelt az énekkar.
2011. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valóban a Tűz serlegében lehetett, de én sem emlékszem a kareoki partira Roxfortban.
2011. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemnem, ez nincs benne egyikben sem. Valamikimaradt jelenet.
2011. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen én is csodálkoztam mert ott van a másik két iskola is ami a Tűz serlegére utal, és meg is néztem újra de nem volt benne. :D Lehet, hogy az angolba leadták, csak a magyarba nem akartak keresni egy "kórust", és kivágták. :)
2011. aug. 13. 21:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor jó, megnyugodtam. Már azt hittem nem emlékszem a kedvenc regényemből készült filmekre. Viszont ez nagyon megnevettetett, köszönöm kérdező! Egy kicsit utána még keresgéltem, és találtam egy Fredről szóló emlékvideót. Azon meghatódtam. Miért kellett megölni őt? :(
2011. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21:47: Én is szeretem a könyveket, viszont a negyedik filmre jobban szeretnék inkább nem emlékezni...soha...
2011. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!