Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt tegnap a vámpírnaplóba...

Mi volt tegnap a vámpírnaplóban az rtl-en?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 11:25
 1/9 anonim válasza:
nézd meg az rtlmost.hu oldalon
2011. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

!!!Spoiler!!!

Kiderült, hogy Elenát ki rabolta el. Két vámpír volt, akik 500 éve menekülnek, mert tettek valami rosszat.

Klausnak kellett Elena, mert ő Petrova hasonmása. És vlee lehet megtörni a Nap és a Hold átkát. Meg kell halnia hozzá.

Tehát elrabolták, és arra vártak, hogy Elijah elvigye Klausnak. Közben Stefan és Damon a megmentésére siettek. Bonnie egy varázslattal megállapította, hol van Eelna, és ők oda tarotttak autóval. Közben Bonnie és Jeremy náluk voltak. Bonnie küldött Elenának egy üzenetet, miszerint Stefan és Damon úton vannak hozzá.

Kiderült, hogy Rose és Trevor (akik elrabolták Elenát) votlak megbízva azzal, hogy annak idején ügyeljenek Katherine-re, de ők megmentették, és azóta menekülnek.

Elijah azt mondta nekik, hogy megbocsát, ha átadják Elenát. Rose-nak meg is bocsátott, de Trevort megölte.

Itt megérkezett Stefan és Damon, és hősiesen megmentették hőn szeretett Elikéjüket. Elijah a falra felnyársalva végezte.

Meg akarták ölni Rose-t is, de Elena megkérte őket, hogy engedjék elmenni. Rose a végén elment hozzájuk, hogy bocsánatot kérjen, és felajánlja a segítségét.


Eközben Tyler megtudta Caroline titkát, és együtt beszélték meg a vámpír-vérfarkas élet nehézségeit és előnyeit. Tyler előbb azthitte, a csaj egy vérfarkas, mire Care szinte röhögőgörcsöt kapott. Megjegyzem, nagyon cukik, volt egy kis forwood ölelés is.


És a vége.. azon sírtam, akkor is maikor angolul néztem, és msot is: Damon elment Elenához, és mielőtt visszaadta neki a verbénás nyakláncát... Elmondta neki ,hogy szereti, de nem érdemli meg, ő Stefant érdemli meg, és hogy bárcsak ne kéne elfelejtenie. És elfeledtette vele.

Asszem ennyi volt :) A következő részek nagyon jók lesznek :)) És lezs egy nagyon sírós jelenet valamelyikben :'(


Megjegyzem, megéri megnézni az rtl-moston, d angolul sokkal élvezhetőbb :))

Bocsi a sok szövegelésért :)

Team forwood<3

2011. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és kihagytam valami fontosat: Elijah egy Ős, egy Első vámpír, és csak egy fajta fával lehet megölni. És az a a nem az volt. A vége: Elijah drága feléled, kihúzza magából a böhömnagy karót és cseppecskét dühösen néz a távolba :D Ebből még lesz egy kis probléma. Nem kicsi, hatalmas :D
2011. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi köszi!!! eszembe se jutott az rtl most-on megnézni :)
2011. aug. 13. 17:13
 5/9 A kérdező kommentje:
sajna pont az ilyen romantikus résekből nem akartam kimaradni.. de hát sajna így történt ilyen az én szerencsém XD
2011. aug. 13. 17:24
 6/9 booogí válasza:
én nem szaroztam tudjátok ki vár egyhetet megörültem mi fog történi megnéztem a 2. évadot teljesen nagyon izgi lessz!!annyit remélem elmondhatok megfoghalni az eliah jenna meghal jeremit meglövik bonni összeesik elena kiborul damon haldoklik!!! :) oh jonbácsi is meghal Klausz stefant elrabolja.... (hejesirás nem jóóóó) Bocsi nem birtam ki... XD :D
2011. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 booogí válasza:
oh taylerért eljönnek a vérfarkasok elviszik de visszajön carolájnhoz összszejönnek matt szakítanifog mert cerol vámpír Damon haldoklik én nagyonnagyon sirtam elena segíteni fog neki a végsökig ott lessz de megfog gyogyulni ne aggogy!! vámpírnaplók forever! képzel a 3. évadban elena és damon közeli kapcsolatban lesznek!!! XD :D !!!
2011. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jájjj!! mit kell itten idegesesíteni az embert?? :) Inkább megnézem én is az egészet XD
2011. aug. 14. 07:49
 9/9 booogí válasza:
jóól teszed!!mire végzel mejelenik a 3.évad 1 része!!!! :) :D
2011. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!