Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hetedik mennyország kérdés...

Hetedik mennyország kérdés (7th Heaven)! Melyik karakter tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Én amikor Lucy kicsi volt, nem szerettem annyira,de mikor nagyobb lett tökre megkedveltem!
2012. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszike
2012. júl. 20. 18:18
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Ruthie forever.:)♥

Én kedvelem még Lucy-t is a hülye nyávogásaival, bár tény, hogy a valóságban nehéz lenne elviselni.:D

Nekem Mary stílusa az, ami nem nagyon jött be, de amúgy őt is szeretem.

Senkivel semmi bajom.

Fiúk közül külsőre legjobban Kevin és Martin tetszik. Meg még talán Robbie.:P

Egyébként vallásos vagyok, és ez egy olyan sorozat, ami pont nekem való.:)

A történet 10/10.♥

13/L

2012. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Az elején Matt, Simon és Lucy, később Lucy unalmas lett, Matt-ék meg kimentek...Cecilia-t is bírtam, aztán Simont, Rose-t, és Sandy-t a 10. évadban....11. már elég unalmas volt. Abból Jane-éket bírtam.
2013. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az elején Matt volt a kedvencem, ő tudott megnevettetni a legtöbbször, ahogy szerencsétlenkedett, miután elment unalmasabb is lett a sorozat. Simont is bírtam, az elején a kalandjait Ruthieval, majd a tini-Simont is. Ruthie a végére unalmas volt, ahogy Lucy is unalmas lett. Kevin, mikor bejött egyik kedvencem lett, de végére őt is meguntam. Robbiet és Johnt is bírtam, Robbie maradhatott volna tovább is. Mary érdekes karakter volt, nem tudom, miért kelett teljesen kiírna. Ha rangsorolni kéne, kb valami ilyen jönne ki:

6. évadig: Matt, Ruthie, Simon, Mary, Robbie

Később: Simon, Lucy, Kevin, Cecilia

2013. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A sorozat elején Lucyt leszámítva mindenkit nagyon szerettem (őt amúgy sosem sikerült megkedvelnem...), de talán Ruthie volt a legnagyobb kedvenc. Aztán a történet előrehaladtával kikerült a képből két jelentős szereplő, Matt és Mary, a többi gyerek pedig egyre elviselhetetlenebb lett, egyedül a szülők maradtak normálisak és szerethetőek, de ők ketten nem tudták elvinni a sorozatot a hátukon.

Bejött a képbe Martin, akit imádtam, viszont az ő karakterét is jól elszúrták ezzel a váratlan apasággal. Teljesen ellentmondásos lett, a végére már minden percben másba volt "szerelmes", egyszerűen nem tudtak vele mit kezdeni a készítők. Fölöslegessé vált, de én azóta is szeretem a színészt.

2013. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!