Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hetedik mennyország kérdés...

Hetedik mennyország kérdés (7th Heaven)! Melyik karakter tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 16:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mármint Annie, Eric, Matt, Mary, Lucy, Simon, Ruthie,Sam ,Davi,Cecilia, Martin stb Melyiknek a karaktere a legjobb?
2011. aug. 10. 16:33
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem Ashlee Simpson nagy kedvencem volt mindig: külsőleg és hangilag is. De idegesítő, hogy mindig ha beszél, akkor felhúzza a vállát, és fura fejet vág :D

Talán Matt, Mary és Simon a legjobb fej.

Lucy az állandó problémázásaival idegesítő volt mindig (már kicsinek is és férjes asszonyként is) Ruthie korához képest koravén, nem bírom hogy úgy beszél mint egy 40 éves, az ikrek mindig egymás szövegét ismétlik, de azért helyes gyerekek. Annie sokszor vicces, és kedvelem a grimaszait, de sokszor megsértődik, Eric szinte minden részben sír...

Martinért régen teljesen oda volt, szerintem nagyon helyes fiú volt. Most is jóképű amúgy.


Ennyi :D

2011. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
* oda voltam
2011. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Én régen Kevint imádtam. Mary-t és Lucy-t soha nem bírtam. Én Ruthie-t imádom, olyan, mint énxD Eric és Annie voltak számomra régen a mintaszülők, de rájöttem, néha idegesítő, hogy nem hagyják nyugton soha az ember magánéletét. Beleőrülnék. A nagy favorit az Richárd, a rabbi:D Hatalmas arc, imádom:) Csak nagyon ritkán szerepel. Chandler is aranyos. Simon régen nagyon bejött, de most, hogy újranézem, semmi extra, csak helyes. Ugyanígy vagyok Martinnal is:) Matt aranyos, őt bírom. Sam és David nagyon édik:) Cecilia aranyos, őt is szeretem. Amúgy Ashley tök hülye, mert régen tök szép, egyedi arca volt, és a hülyéje átműttette. Most már csak átlagosan szép. 18/L
2011. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, meg Sarát is szeretem:)
2011. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. aug. 10. 20:40
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Lucy a kedvencem, régen is az volt most is imádom. Szerintem nagyon jól alakítja Beverly Mitchell.
2011. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. aug. 13. 13:28
 9/16 anonim ***** válasza:
én Martint ès Ruthie- t imádom :)
2011. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lucyt senki se szereti?
2011. szept. 1. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!