Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? Ilyen "animációs horror".

Figyelt kérdés

Az volt benne, hogy egy kislánynak volt egy babája meg egy rendes családja, apa-anya, és volt egy barátja... éjjelente pedig mindig az volt a kislánnyal, hogy átment valami titkos ajtón, és az összes embernek körülötte a szeme helyett gombok voltak... és az volt ezeknek az embereknek a célja, hogy a kislányt abba a világba "szoktassák át"... a végén pedig valami pók-féleség hálójába került bele...

már nem emlékszem nagyon a filmre, leginkább ezek maradtak meg bennem. a dvd borítóján ez a kislány volt meg a játékbabája, ahogy a titkos ajtó előtt térdelnek... remélem valaki felismerte és tud segíteni...

köszi előre is! :)


2011. aug. 8. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Áh, megtaláltam!!!! Coraline és a titkos ajtó a címe. Ajánlom mindenkinek, naon jóóó film. :D Akárcsak a halott menyasszony. :)
2011. aug. 8. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Már írni akartam mi a címe amikor észrevettem,hogy leírtad a címét..:D

Amúgy tényleg jó kis horror mese!

Rég láttam ilyen jót. :)

2011. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!