Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca: valaki leírná,...

Trónok Harca: valaki leírná, hogy ki kicsoda?

Figyelt kérdés
Az első részt láttam, de nem világos, hogy most ki kivel és milyen rokonságban van. Valaki segítene?
2011. aug. 5. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Van enciklopédia az HBO-n:

[link]


De ha tovább nézed, világosabb lesz.

Engem nem fogott meg, eseménytelennek tartom, de kicsiknek azért jó. ;)

2011. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsiknek azért jó" :DD


Oké, hogy neked nem jött be, van ilyen (amúgy tényleg lassan indul be, de nem véletlen, sok szereplőt kell bemutatnia, meg az egész dolognak a hátterét, de be fog indulni), de pont nem kicsiknek tervezték az egészet.


Amúgy az évad közepe/vége felé már ismerni fogod az embereket, de az elején tényleg nagyon zavaros, sok a szereplő, és kevés az idő.

De ha meg akarod tanulni itt egy kép:

[link]


De amíg nem láttál elég részt még így is nehéz lesz megjegyezni.

2011. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Már megnéztem az egész évadot és nem indult be. :)

Csak a sok hülye duma volt benne végig. Tipikusan az a film, amiben akkor sem történne semmi, ha 10 évadig húznák. Mint a Lost. Meg mint a Spartacus. Néhol nagyon gyerekes. Az az ügyetlen kövér fiú is, áhhh... De punát bezzeg mutatnak benne. És szerintem nagyon egyszerű fantasy sablonokból épül fel. Tényleg a legegyszerűbb elcsépelt gegek vannak benne. "Nem, igyál előbb te!" És semmi nagyjelenet nincs benne, azokat mind olcsón megússzák. Persze azért akad benne náhány jobb jelenet, de szerintem összességében gyenge. Az egészben az intro a legjobb. :D Én már a második évadról is letettem, de kíváncsi vagyok hogyan fogják megoldani anélkül, hogy mutatnának egyetlen sárkányt is harcolni. :) Szerintem úgy lesz vége a második évadnak, hogy: "Na, akkor sárkányok előreeeee!", és vége. :DDD

Pedig adtam neki esélyt, mert eleinte a Róma sem tetszett annyira, de azt később megszerettem. De legalább annak valós alapja van. Semmi sem jobb a valós történeteknél.

2011. aug. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lesz majd itt harc, meg történés, csak nagyon húzzák.

De az a jó, ha húzzák, mert jól húzzák.

Lost-ba is igaz, hogy húztak mindent, de ez volt a jó benne, mert már vártad nagyon, hogy történjen valami, aztán mégsem.

Aztán 4-5-6 évadba már kb folyton történtek a dolgok, és a legszarabb évadokat kaptuk.

De a Lost tényleg gyerekesnek mondható (bár szerintem nem a gyerekes a megfelelő szó), de országos csatornától mit várunk?

Viszont élvezhető volt, az a lényeg.


Spartacus is úgy volt tökéletes, ahogy volt.

Első részbe gyilkoljanak le mindenkit, vagy hogy ne húzzák?

2011. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bátran állíthatom, hogy a legjobb fantasy könyv és sorozat, amit valaha megírtak.

Ez valaki szerint sablonos? Akkor az a valaki nem tudja, mit jelent az eredetiség. Vagy tényleg olyan sok könyvben előfordul, hogy a főszereplő a regény közepén meghal?


Annyit elárulok, hogy az első évad a bemelegítés volt. A második évadban több lesz a fantasy, de sárkány-harcra ne számítson senki egyenlőre(hiszen még csak most keltek ki!).

2011. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző:


könyvet nem olvastam, viszont sok sorozatot láttam, és tényleg a legjobb fantasy, mivel szinte ez az egyetlen fantasy sorozat.


Na jó van még a Legend of the Seeker, az is isteni sorozat, csak az nem annyira komoly (viszont mindenképp ajánlott megnézni), és szinte ennyi.

2011. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!