Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-man elsők mi van ezzel a...

Anyomika kérdése:

X-man elsők mi van ezzel a filmel?

Figyelt kérdés
Maga a film nekem bejön csak csomószor eltér a történettől ami nekem van nagyon tetszik. Miért van az hogy pl. Xavier a végén megrokkan a X-man kezdetek végén még is öreg fószerként jár. Ez csak egy a sok eltérés közül ha egymás után megnézitek a filmeket nektek is lejön.
2011. júl. 31. 00:00
 1/7 anonim válasza:
Annak a végén nem jár. Csak elhiteti a többiekkel, nehogy megijedjenek attól, hogy egy fogyatékos akarja megmenteni őket. :-D
2011. júl. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3. legelején is jár amikor Magneto val mennek Jean ért. És még vannak ilyen furcsaságok hogy vén fószerként még együtt szereznek tanítványokat de fiatalként megutálják egymást. Meg az 1. be azt mondja a Cerebro-t ő és magneto csinálta amikor az a Hank építette a 5. rész szerint.
2011. júl. 31. 12:37
 3/7 anonim válasza:

Hát a cerebros dolgon én is gondolkodtam egy percet. Aztán rájöttem, hogy is lehet megmagyarázni azt az elszólást. A "kis" cerebrot akárki építhette. Öregként ő a véglegesített "nagy" cerebrorol beszél. Tehát azt építhették ők ketten.

A járására pedig nincs értelmes magyarázat. Baki.

2011. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oksa akkor a Moyra nevű FBI ügynök. Ugyan így hívják Xavier barátját aki orvos a 3. részben. Nagyon sok baki van a filmben...
2011. júl. 31. 20:36
 5/7 anonim válasza:

Lehet, de ez van. Egyébként meg utólag minden ilyen eseményszálas problémát megmagyarázhatnak valahogy. Pl Xavier kísérleti gyógyszereknek köszönhetően ideiglenesen járt, aztán abba kellett hagyja és mégsem járt tovább.

Az olyan bakik nagyobbak és rosszabbak, mint amikor a náci fazon a földre csapódott tengeralattjáróban frankón jól elvan végig és abban a teremben minden vízszintesen maradt, meg sem rezzent kb... :D Na ezek a bénaságok igazán.

2011. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elcseszett egy film. Mondok még példát 3. Rész Misztik et elkapják ott van Bestia elvileg a 5. részben összejöttek de ott mintha nem is ismerné.
2011. aug. 1. 04:38
 7/7 anonim ***** válasza:

A 1st class nem kapcsolódik a Trilógiához, csodálkozom, hogy nem jöttél rá erre.

Ha még azt is tudnád, hogy a képregények mennyire eltérnek a filmektől, talán el sem hinnéd...

2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!