Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A derült égből család (life...

A derült égből család (life unepected) c. sorozatnak lesz 3. évada?

Figyelt kérdés
most néztem emg a 2. évad utolsó részét és olyan lezárásnak tűnt hogy nincs folytatás:(
2011. júl. 6. 19:02
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot, de olvastam, hogy sajna tuti nem lesz folytatása.... :(

Én a 2. évad 5. résznél járok.

De ha van ehhez hasonló sorozat, amit nézel, akkor annak örülnék ha megosztanád velem a címét! :)

köszi! :)

2011. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos ami ehhez hasonló olyanról nem tudok talán az Isteni sugallat valamilyen szinten de nem igazán mondhatni hasonlónak:/ Én már végignéztem a sorozatot és nagyon kár hogy vége szerettem:( már csak 5 sorozat van kb. amit szeptembertől nézni fogok meg talán még beújítok a nyáron 1-2t:D
2011. júl. 26. 13:46
 3/5 anonim válasza:
És miket nézel még? én is kinéztem pár újat, de még nem választottam. Gondolom hogy hasonló az ízlésünk, ha ezt is mindketten szerettük. Előre is köszi!
2011. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezeken kívül inkább vígjátékokat néztem csak meg nézek most is de kb ami cbs-en ment vígjáték az mind jo:)
2011. aug. 4. 22:19
 5/5 anonim válasza:
Én is szeretem ezt a sorozatot, most tartok a második évad elejénél. Én az Elcserélt lányok (Switched at Birth) sorozatot szoktam nézni ami az m1-en megy, de én angol felirattal nézem. Abban is vannak jó fordulatok, szóval csak ajánlani tudom:) De annak csak az első évada van meg, a következő nem tudom mikor lesz. Ezen kívül még a Vámpírnaplók és a Glee a kedvencem, de ez már lehet, hogy slampos:)
2012. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!