Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Nagyon...

Melyik ez a film? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Üdv!

Meg tudnátok mondani, hogy melyik filmről van szó az alábbi linken található képen? Emlékszem, hogy pár éve láttam, nagyon agyzsibbasztó volt, és minden bizonnyal azért nem emlékszem rá, mert nem hagyott bennem túl mély nyomot, de arra is emlékszem, hogy szétröhögtem rajta magam, most pedig nagyon idegesít, hogy nem tudok rájönni.

[link]

Ha valaki tudja a címét, kérem, írja meg egy válaszban. Előre is köszönöm! :)


2011. júl. 4. 19:33
 1/7 anonim válasza:
Tudom hogy nem segítség..de emlékszem h én is láttam, de nekem sem ugrik be a címe, és most már engem is idegesít : )
2011. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán a Hangyák a gatyában. de nem biztos
2011. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kép alapján nem ez az a film, de egy ugyanilyen jelenet van A vonzás szabályai című filmben, nem lehet, hogy arra gondolsz?(mert az is eléggé agyzsibbasztó)
2011. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A vonzás szabályai biztosan nem, és szerintem nem is a Hangyák a gatyában (bár, lehet, hogy mégis, lehet, hogy utánanézek :)).

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat és várom továbbra a nyerő ötletet (főleg, hogy már az elsővel együtt kettőnket idegesít :D).

2011. júl. 4. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se ugrik be, pedig már láttam. Mostmár hármunkat idegesít :D
2011. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvan!! most nézem az AMERIKAI PITE 7-et és pont most volt benne ez a rész!:DDD am az vagyok aki a hangyák a gatyábant ajánlottam de nem abban van.:DD
2011. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh, végre! Igazán köszönöm! Az azt hiszem, meg is van, valószínűleg meg is nézem. :)

Még egyszer köszönöm, már napok óta kínzott a dolog. :)

2011. júl. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!