Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért néznek az emberek...

Miért néznek az emberek sorozatokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24/F
2011. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A sorozatok jók...ennyi.

Azt nem hiszem el, hogy egy sorozatot sem láttál, ami tetszett.

2011. jún. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
0%
Mert nincs saját életül, ezért másokéból próbálják leszűrni az élet értelmét. Nincsenek igazi kapcsolataik és a sorozat szereplői a kis virtuális barátai / példaképei. A jelen társadalmában, a széteső emberi kapcsolatok pótlására találták ki.
2011. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 ekeke ***** válasza:
0%
Közben rínak, mert emelkedik a frankárfolyam... nyomorék banda. Egy NAGY KÖTEG meló van, amit senki nem végez el, mert a tévé előtt kell bambulni, és a saját IRL emberi kapcsolataikat nem értik, felszínesek; ha meg párkapcsolati vagy kritikus életvezetési problémáik vannak, a bugyuta sorozatokból vagy hasonló jóképességű haveroktól szedik az ötleteket. A válasz: csak mert semmilyenek.
2011. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem azért, mert hiányzik az életükből valami, és mivel több részből áll ezért mindig van valamit várni. A várakozás lehet az, ami megadja ennek a miliőjét, hangulatát. ,,Hogy mi lesz a mai részben...mindjárt kezdődik, még 3-2 óra és meg tudom mi lesz"
2011. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Addig sem a szánalmas kis életünkkel foglalkozunk.
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

A szórakozás mellett nyelvtanulás céljából. Rengeteget segít. Először az adott idegennyelven megy a hang, alatta magyar felirat, és később le lehet venni a feliratot.

Szerintem ugyanazért, amiért filmeket. Nézel filmeket? Akkor tudod a választ.

Kíváncsi lennék, hogy akik itt feljebb oltják a sorozatokat, mit gondolnak a filmekről, vagy a médiáról, internetről (és ha ugyanazt, akkor mit keresnek itt).

2011. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 ekeke ***** válasza:
Elmondom: művilág az egész. Ha a valós dolgokkal foglalkoznánk és nem gyermeteg álmokkal, működhetnének a dolgok. De nem fognak, mert az emberek többsége álmodik. Filmből egynéhány jó van, az is csak azért, mert hitelesen mutatja be, miilyen szánalmas az egész. Az internet egy kommunikációs eszköz, lehet rajta keresztül tanulni is, kérdezd csak meg az őshasználóit! A tévé szennycsatorna, hisz közízlésből él.
2011. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 wutek válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz.

De sz.tem teljesen hihető, hogyha v.ki azért nézi, m. túl fáradt a komolyabb műfajokhoz.

2011. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Csatlakoznék az előttem szólókhoz: mert könnyed kikapcsolódást nyújt. Egyik Hozzászóló írta, hogy letölti és úgy nézi meg, reklám mentesen. Én is így nézem, bár nem sok sorozat van, amit végig kísértem. A szökés volt az egyik és most az Ezel c. sorozat. Igen, mind a kettő a hulladék tv csatornán megy, de nem tehetek róla. Engem egy sorozatban inkább a történet szokott megfogni. Pl. a Született f-et már rég nem tudom hol tartanak, vagy hogy mi a sztori a lényege. De fáradtabb napokon pl. az Ezel kikapcsolódást nyújt. Nem késztet rögtönző gondolkodásra, mint pl. A viharsziget c. film.


Nem vagyok sorozat rajongó. Nem tudom mások miért nézik. Ez szerintem ugyanúgy megmagyarázhatatlan, mint pl. miért novellát olvas, miért nem regényt olvas vki? Szerintem a film és a sorozat ugyanez a kategória. Van, aki a hosszadalmasabb, van aki pedig a pergősebben zajló eseményeket kedveli 1-1 történetben.


Én inkább azért nézem pont ezt a sorozatot (Ezelt), mert teli van irodalmi művekből vett idézetekkel, bölcsességekkel, melyek ráillenek napjainkra vagy éppen a saját kis szokványos életemre.

2011. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!