Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért néznek az emberek...

Miért néznek az emberek sorozatokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert jók.
2011. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2011. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De miért??? Mitől, miért jók?
2011. jún. 14. 12:05
 4/22 anonim ***** válasza:

Jaj mindegyik más miatt. Szórakoztatóak. Mit kell ezt megmagyarázni?

Miért nézel filmeket?

Miért hallgatsz zenét?

Miért internetezel?

Miért használod ezt az oldalt?

2011. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyed kikapcsolódást nyújtanak. Ha jó a történet és a karakterek is szerethetőek, akkor hosszú távon megkedveli az ember. Én is csak két éve szerettem meg igazán a sorozatokat, mert azóta töltöm inkább net-ről őket. Az ok pedig egyszerű, mert nem vagyok műsor időhöz kötve+azt a sorozatot nézem amit akarok és nem kell felhúznom magam többször is megszakítják reklámmal.
2011. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
miért pont a sorozat nyújt könnyed kikapcsolódást, miért nem más?
2011. jún. 14. 15:34
 7/22 A kérdező kommentje:
"Ha jó a történet és a karakterek is szerethetőek, akkor hosszú távon megkedveli az ember." - ezt hogy érted?
2011. jún. 14. 15:35
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a sorozatnak van egy olyan tulajdonsága, hogy több részből áll, azaz hosszabb távú figyelmet igényel. Ehhez az szükséges, hogy jó legyen a történetvezetés és a karakterek jól ki legyenek dolgozva.

Könnyed kikapcsolódás alatt, meg azt értem, hogy nem kell sokat agyalnia az embernek, hanem fáradtabb agynak kellemes szórakozást jelent.


A másik dolog attól, hogy sorozatokat nézek az nem zárja ki, hogy mással is lefoglalom magam. Szoktam dokumentumfilmeket, komolyabb töltetű filmeket és sportot is nézni. Emellett más hobbim is akad, pl. hétvégén szoktam bulizni vagy elmegyek teniszezni, pókerezni stb.

2011. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
utolsó: hány éves vagy?
2011. jún. 14. 17:02
 10/22 A kérdező kommentje:
nemed?
2011. jún. 14. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!